Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Здрасти, приятелче!

Това, което са ти причинили си е чиста подигравка!

А и като видях снимките... НЕ подлежат на коментар!

Тази държава никога няма да се оправи!

И това си е чиста излагация за ОПЕЛ.

Напълно те разбирам и подкрепям, защото докато четях обясненията ти, се поставих на твое място, и като видях заместващия автомобил,

който най-малко очаквах да е с клима (мислех, че ще е Астра Г), НАПРАВО ПОБЕСНЯХ.

Ако бях аз щях да ги псувам до девето коляно и нямаше да се кача в тази кола!

100 пъти щях да им звъна по телефоните....

Купуваш си кола, която отговаря на изскванията ти, а те ти я заместват с кола, която няма нищо общо с твоята!!!

Наистина това е мн срамно за фирмата, нз с какви очи изобщо са ти я дали!

Дано на никой не му се налага повече да опира до техните заместващи автомобили!

Поздрави! Като си дойда към Сф ще звънна!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мога да ти дам контакти на ПР Мениджъра на GM Southeast Europe в София. Люба каква си там беше....любезна е жената. Аз я нахендрих с въпроси след като се патладясах от объркваща информация преди да поръчам колата и тя проучи и ми отговори много точно.

Пиши на ЛС, каквито координати и връзки имаш да видима какво може да се направи. Колкото по-голяма бройка хора, имащи участие в Опел го видят, толкова по-добре.

Здрасти, приятелче!

Това, което са ти причинили си е чиста подигравка!

А и като видях снимките... НЕ подлежат на коментар!

Тази държава никога няма да се оправи!

И това си е чиста излагация за ОПЕЛ.

Напълно те разбирам и подкрепям, защото докато четях обясненията ти, се поставих на твое място, и като видях заместващия автомобил,

който най-малко очаквах да е с клима (мислех, че ще е Астра Г), НАПРАВО ПОБЕСНЯХ.

Ако бях аз щях да ги псувам до девето коляно и нямаше да се кача в тази кола!

100 пъти щях да им звъна по телефоните....

Купуваш си кола, която отговаря на изскванията ти, а те ти я заместват с кола, която няма нищо общо с твоята!!!

Наистина това е мн срамно за фирмата, нз с какви очи изобщо са ти я дали!

Дано на никой не му се налага повече да опира до техните заместващи автомобили!

Поздрави! Като си дойда към Сф ще звънна!

Не вярвам всеки ден да оставят коли за ремонт за по една седмица, за да взимат такива заместващи, но както и да е. Сега съм се заел сериозно с това и се надявам на никой повече да не му се случва, защото е наистина мн неприятно. Няма полза да псувам никой от тези, с които се видях. Тези неща ше са млако по-късно в зависимост от това, кой как се отнесе към мейла. Аз не искам да има общо с моята кола, в крайна сметка не могат да поддържат цялата гама на Опел за заместващи автомобили. Просто исках сигурна и чиста кола, това е. И най-малкото наистина да имаше климатик. Просто за фирма, която се опитва да върви нагоре и да гони с последните си модели фирми като БМВ, Ауди и Мерцедес, не мисля, че отива това като отношение към клиентите. Но ще видим какво ще ми кажат.

П.С. Звънни и ще пием по кафе! :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дойде време да споделя развитието на въпроса. Написах мейл на ГМ на 21.07, на който ми беше отговорено в рамките на около 30 минути, в който се поднасяха извинения за случилото се и ме увериха, че ще бъдат проверени всички неща по въпроса и със подизпълнителят СБА (така нареченият Опел Асистанс). Днес получих обаждане от човека, който отговаря за гаранцията в Опел и т.н. Човекът също ми се извини за случилото се и каза, че СБА не са знаели дори каква кола са ми дали, което не ги оневинява, но така или иначе въпросът щял да бъде проверен и ме увериха, че това няма да се повтори повече с клиент на Опел. :respect: За компенсация от СБА, за да не остана с лощи чувства към тях, ще получа сребърна клиентска карта, която ще удължи услугата ми Опел Асистанс за още една година след като изтече гаранцията на автомобила. :respect::respect::respect:

Искам да изкажа специалните си благодарности на icemann :respect: за съдействието, без неговата помощ не знам дали нещата щяха да се развият толкова бързо. Също така отправям благодарности и към двамата човека в ГМ, с които имах възможност да комуникирам и разбира се, за бързата реакция. Благодаря и на СБА за това, че не са останали безразлични към случая и са взели отношение.

Наистина се надявам, че това няма да се повтори повече с никой друг и, че обещанието е истинско, а не само прах в очите.

Като заключение към колегите мога да кажа: Хора, не си мълчете, когато сте в правото си, го търсете и не оставяйте безразлични към нещата.

П.С. Ще оставя темата отворена за известно време ако някой иска да изкаже мнение, след което ще бъде заключена.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва е. Радвам се, че съм помогнал.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинения,карта за още една година....бля,бля все трохички,които нищо не им струват-стандартна процедура.

Надявам се наистина за последен път да постъпват така с клиент.Ако си решил да провериш нещата докрай трябва да видиш наистина с какви коли точно заместват,за да не се окаже,че някой крадлив служител на СБА урежда по-евтини коли и прибира остатъка в джоба си :newsm69:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Извинения,карта за още една година....бля,бля все трохички,които нищо не им струват-стандартна процедура.

Надявам се наистина за последен път да постъпват така с клиент.Ако си решил да провериш нещата докрай трябва да видиш наистина с какви коли точно заместват,за да не се окаже,че някой крадлив служител на СБА урежда по-евтини коли и прибира остатъка в джоба си :newsm69:

Предполагам, че е стандартна процедурата, едва ли са го измислили специално за мен, но силно се надявам, че наистина нещата ще бъдат проверени и няма повече да се случи. Това за проверката са си вътрешни неща, аз няма как да ги проверя. Най-малкото не знам кой ги урежда. Като ми се обадят за картата ще питам какво е развитието по въпроса. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,искренно ви "препоръчвам "сервиза на дженеръс ауто в Бургас.'Хубави"хора!Оставиха ме без кола 2 седмици за одраскан калник и ме лъгаха най-нагло по телефона,че по колата се "работи"и ще е готова(някой ден!)Пътувам доста по света,но такова отношение към клиент който им дава хляб в ръцете съм виждал само в някои средиземноморски държави с ориенталски манталитет като нашия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване