Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
yasmania

ЕТО ТАКА го правят навън . . .

Recommended Posts

Можем да вземаме пример , и да оплакнем окото.

here some detail infos:

Date: 25.06.2009 - 27.06.2009

Location is D-34346 Hannoversch Muenden in middle of Germany

Official Name: European Calibra Days

planned things: Convoy at one days around the location, footballgame, barbeque

we dont do any showoffs just a big calibrafamily meeting

ECD2009Flyer.png

nurburgring.jpg

Последвал коментар

"Meet was epic!

Pics from me monday.

We made a new world record"

И резултатите . .

DSCF2510.JPG

DSCF2509.JPG

DSCF2505.JPG

DSC06143.jpg

DSC06256.jpg

DSC06257.jpg

DSC06215.jpg

DSC06229.jpg

DSC06235.jpg

DSC06243.jpg

DSC06252.jpg

Аз съм без коментар, оставям го на Вас, Фенове ! ! !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яска - там е за истински фенове :respect: ... пожелавам ти следващата сбирка, когато е ...да можеш да присъстваш и ти с Кали- защото го заслужаваш!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яска ти си само за там братле, а и Касапа и той

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето това е истината ! от доста време наглеждам и тяхните форуми .. ииииииии просто винаги съм :blink: .. ето за това говорим ! лудницата на макс

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път виждам толкова много калибри на едно място , поне 100-тина калибри се виждат. Яска определено си за там ,трябва да се организирате и в БГ и да си направите калибра събор :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
За първи път виждам толкова много калибри на едно място , поне 100-тина калибри се виждат. Яска определено си за там ,трябва да се организирате и в БГ и да си направите калибра събор :th_up:

ако знаеш от колко време го мисля това.. чакай само да я взема и ще ги разбутам всичките :biggrin: :biggrin: Тук малко е проблем..,че доста от хора който си купуват тази кола.. са малко "странни" и.. имат малко различни виждания + очаквания от всичко ,а и в БГ не са толкова много хората.. с.. и ... и... макар, че и 20 човека правят "войска" ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само маняци като яската

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:th_up:

еи това малееееее колко са много :biggrin:

посбрали са ги :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли снимка на моята Инсигния. Съвсем случайно ходех да видя 1 приятели там и попаднах в това задръстване.Е само за 2-3 км след което трябваше да завия на дясно. Иначе бяха повече от 100 ми се струва. Пробвах се да изпреварвам, като си мислех че са 10тина фена или нещо.. ама.. :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и повечето са на 5 болта :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота ,но в България никога ( причина много разбирачи )

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Красота ,но в България никога ( причина много разбирачи )

Причината е "Няма кинти .. няма, няма кинти .. скоро няма да си взема Бентли.. " а не във разбирачите!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и това го има че няма пари ама има и много такива които само лаят без да хапят ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има нещо подобно. Опел събор събота и неделя на Калояново. Няма да е като това но чувам че доста народ се труди усилено за да стане това мероприятие факт.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България може да има подобно съборче на паркинга до някоя джамия :biggrin: .Не се стърпях да се пошегувам. Пълен респект към белокожите водачи на Calibra.Много готино са си го направили хората :):OpelClubOnLine:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шегите са хубаво нещо, аз имам цяла серия на тази тема :biggrin:

Както доста хора ми ПОЖЕЛАХА /за което благодаря/ - Да, наистина ми се ИСКА да бъда там . .. с още 2ма или трима мои калибразарибени приятели, ама тава са си мечти на този етап, дано се сбъднат, както се казва : от Вашите уста, в Божиите уши !

Маняци са те няма спор, проведоха информационна кампания по доста от чуждестранните международни форуми, имам покана от 3 или 4 от тях, къде на Мейл къде на Л.С, под форма на автоматично разпращане към активните потребители . . . Зарибявката наистина е голяма , защото ФЕНОВЕТЕ са големи и са Маняци ! ! !

П.С. Тази година едно момче с Калибра Турбо от Македония дори знам че отиде . . . догодина дано има и Българско присъствие :wave:

П.С. нека не се размечтаваме на тази тема и организация , в Бг . ..

. . каквато и организация да се направи , не повече от 20 - 30 притежатели ще изявят желание и готовност да дойдат на такова ОРГАНИЗИРАНО пероприятие, като в обявеният ден на срещата ще отидат около 4- 5 от тях , всеки друг ще си има оправдание.

Globe не ми се сърди че го казвам, но си "малък" в тази тема и не си виждал наняколко пъти как се случват нещата тук след всичко, което човек или шепа хора са успели да направят като уговорки и организация.

Никой следващ път няма да е различен, има една табела някъде из старната, много емблематична . . . пише "ТУКА Е ТАКА"

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една V6, за сефте виждам такава на живо. Тази я видях в Будашеща.

98072126.th.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яка работа егати калибра теам мн яко се е полу4ил с1бора мн евала мом4ета :th_up: :th_up: :th_up: :th_up: :th_up: :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малиии тва е супер сбирка,мечта за всеки ФЕН

само бензин ми даи и съм там :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мнго сам мераклия да се съберем от България сички калибри да се съберем.. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една неделя сички колеги от благоевград се събрахме (36 калибри) и беше мнго яко бира и само простоти моабет смех голям беше... :biggrin::th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има клипчета и в youtube ... :( напрао ми става тъпо като я гледам.. ебахти .. колко турбо калибри има?? ... хората си ги карат... пак тука първо че е трудно да я вземеш второ че ще я вадиш 1 път седмично и то да идеш на срешта :( като бях в италиа видях две три калибри турбо мотори ... нямате си идея за какав тунинг ставаше дума... и междо другото:) ако ще правите сабор на калибра съм таМ:)))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На линия съм с моя турбулатор.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да се направи такава среща в национални мащаби :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване