Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
F-E-H-A

Цялостна подмяна на изпускателна генерация

Recommended Posts

Въпроса ми е ако сменя цялата генерация от изпускателните колектори до крайното гърне да кажем на 63мм.,ще се получи ли доволен звук(по-плътен,абе да бръмчи на дебело).Не го правя с цел тунинг и вдигане на коне и тн.,а за собствено удоволствие.Колата е Калибра С20НЕ.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това което искаш ще се получи и само с едно "спортно" крайно гърне (особено ако ти е свален катализатора и няма сложен резонатор на негово място)...

иначе ако имаш желание си я направи цялата ама не знам дали няма да му е прекалено широко на NE-то 63 мм - това все пак си е стандарт за доста по-мощни мотори - нека по-запознатите колеги да кажат :unsure:

Редактирано от badmadafaka

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Катализатора съм го свалил и на негово място има тръба,54мм май беше,забравил съм.Както и да е,целта ми е да бръмчи като нещо истинско,а не като голф 2 с гърне от Илиянци.Дано не обидя някой,но истината боли :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

63мм със сигурност ще е голяма за NE, иначе ако го направиш на 63мм. ще бръмчи бая, ама вървенето ще отиде на кино

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае на колко мм е доволно да се направи генерацията :?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оптимума е 55мм. за стандартно и леко бутано NE.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам казваш, че не искаш евтини варианти. Според мен се ориентирай към къстъм система на 55 мм. и накрая някакво хубаво гърне (Ремус или Ирмшер, Стайнмец и т.н.). Според мен това би било най-добрият вариант. Успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съдействието :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване