Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
h8r

Призовавам всички да гласуват утре

Recommended Posts

Може би ще се изсмеете, но призива ми е нека всички да гласуваме утре. Нека спрем с това безразличие и да казваме,че това нас не ни засяга. Няма значение за кого ще гласувате всеки си знае за себе си. Ако ли не поне задраскайте бюлетината си и я пуснете в урната :2bg:

Редактирано от h8r

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се опитвам да обяснявам на хората около мен, че е много важно да се гласува! Циганите за това печелят :icon_twisted: защото ходят всички до един, дееВа.

Само това ни оставаше! Да пратим циглаците в Европарламента да ни представляват!

Или пък, не дай Боже :bishop: , от другия месец да ни управляват!

Гласувайте за :2bg:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aко видя за кой ще гласувам ма те са кат връзка колбаси навързани.

ПС някой да иска да ми купи гласа? Поне кинта да изкарам от цялата галимация :biggrin:

Редактирано от simbon4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не мислиш да гласуваш или мислиш че всички са едни и същи пусни невалидна бюлетина не си подарявай гласа. И само циганите и турците ги копуват.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да да са ти безразлични ВСИЧКИ партии Симич, поне бъди БЪЛГАРИН и гласувай за КОЯ ДА Е от тях, а не за Турска . . .

В Турция си имат политици кой как да ги движи , немисля че такива хора трябва да имат власт над Българите, и България !

П.С. От НЕ-политическа гледна точка - с турци проблеми нямам, пекани са и то много! НИЩО общо с цаганите , голяма грешка е да се слагат под общ знаменател

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувам задължително!

А хората които не искат да гласуват, защото виждат само лош мат'рял сред политиците, ги призовавам - ПОНЕ гласувайте за най-малкото зло (според вас), защото така или иначе после ще е на вашата глава.

А за моя глас -> АЗ не съм зеленчук, че да ме плащат на глава, като лука в хипермаркета!

Моя глас не се продава, а ако някой ми предложи ще го предам ПО ВИЗАНТИЙСКИ на секундата :devil-smiley-019:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надявам се ,че всички потребители от :OpelClubOnLine: ще вземат правилното решение и ще прояват необходимото разбиране да не подаряват или продават гласовете си :2bg:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колкото и да да са ти безразлични ВСИЧКИ партии Симич, поне бъди БЪЛГАРИН и гласувай за КОЯ ДА Е от тях, а не за Турска . . .

В Турция си имат политици кой как да ги движи , немисля че такива хора трябва да имат власт над Българите, и България !

П.С. От НЕ-политическа гледна точка - с турци проблеми нямам, пекани са и то много! НИЩО общо с цаганите , голяма грешка е да се слагат под общ знаменател

:hahaha: те турците ги прецаква собствената им партия :dummy:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви помоля без коментари за цигани и турци .. Нямам нищо общо със споменатите, но правилата във форума са точно за да се спазват - етническа търпимост и толерантност! Имате достатъчно ум за да си решите какво да правите и за кого да дадете гласът си ..

Важно е да се гласува! Изборът какъвто и да е той си е ваш .. Купуването и продаването на гласове е противозаконно и наказателно!

Благодаря Ви за разбирането!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване