Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

За самите джанти,ЕТ-то и другите данни(междуболтово разстояние) можеш ли да ми ги напишеш или да ми дадеш линк някъде да ги погледна?

Благодаря предварително:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички джанти на Астра Н са 5 х 110, като с раздвижни болтове влизат и 5 х 112. Офсет-а е 35. Централният отвор е 65,1 мм.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Всички джанти на Астра Н са 5 х 110, като с раздвижни болтове влизат и 5 х 112. Офсет-а е 35. Централният отвор е 65,1 мм.

:th_up: Сърдечни благодарности за инфото:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да споделя и аз малко информация относно за гуми Matador Sibir Snow 145/80/R13 DOT-а е 2014 год. сравнително нов модел гума. На скоро обух Корсичката с такива гуменки и имам доста добри впечатления от тях, всмисъл по тихи са на сух път (за разлика от предишните Lassa Snow Ways), и имат много по-добро сцепление на сняг а и не само, на мокър път също се предтсавят много добре. 60 лв. ми струваха на бройка но си заслужават парите :mhihi:

Ето и малко инфо за тях:

click-me.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, като говорим за хубави джанти правим над 2200 различни дизайна на джанти. :) ако е удобно, ще прекача няколко снимки, един бегъл пример какво правим :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. колеги!

Искам да попитам колегите които са ползвали гуми "michelin primacy 3 "дали са толкова добри или само прехвалени от производителя!

55ada2a283e1.jpg

Благодаря,предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:opel_forever: Здравейте колеги! Възможно ли е да сложа джанти J7- 16- 5/112- ET 45 ,на OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 150 к.с. 2005 год. :beer: :opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да станат,твойте би трябвало да са 5/110!

112 мисля,че бяха за Ford, seat и vw и цент.отвор не пасва!

По принцип всичко се прави,но оригиналното си е най -добре :th_up:

Редактирано от stoqn

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешка-а-а-а-а!!!! Не "J7- 16- 5/112- ET 45" а J7- 16- 5/110- ET 45.Повече се притеснявам за ЕТ-та.Моите са с ЕТ 37.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко е централния отвор!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свалени са от Опел Вектра.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на съм много активен но нямам време искам да попитак някой знае ли P.C.D. (разтоянието на болтовете ) на Опел Вектра Б на самата джанта пише 6J15H2 с 5 болта е : :help: :help: :help:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте на съм много активен но нямам време искам да попитак някой знае ли P.C.D. (разтоянието на болтовете ) на Опел Вектра Б на самата джанта пише 6J15H2 с 5 болта е : :help: :help: :help:

5 x 110

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен!

И аз вече си имам база за сравнение и смея да твърдя че старите ми летни гуми които бяха Falken , произведени в Япония , бяха по-стабилни от

новите летни Firestone които купих месец април. От тогава до сега съм разочарована от испанците,ще се постарая да ги изтъркам по бързо и ще пробвам нещо друго. :biggrin: Когато дойде времето ще ви търся за съвеееет

Редактирано от Ив.Костова

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

От старата ми кола имам останали 4 броя зимни гуми Michelin (215/65 R16), с лети джанти MAK. На 5 години са вече. Имам 2 въпроса:

1. Тези гуми и джанти стават ли за Opel Astra Sports Tourer?

2. Ако не, за каква сума е нормално да ги продам?

Благодаря!

Редактирано от Dagon

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай някакви данни или за джантите или за старата кола, защото така няма как да разберем дали стават.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,от скоро съм горд собственик на Астра Х 1.9 150к.с. и с настъпването на зимния сезон се чудя за зимни гуми.

Искам да попитам дали на тази кола с този мотор е проблем да се сложат джанти 15ки с гуми 195/65/15?

Мерси предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, стандартно този модел с този двигател излиза с 205/55/16, според мен 15-ки с по-тесни гуми не е редно да слагаш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега, стандартно този модел с този двигател излиза с 205/55/16, според мен 15-ки с по-тесни гуми не е редно да слагаш.

Малко късно се включвам по темата и колегата вече може би си е обул зимните обувки, но смятам ще е полезно за други.

Колкото са по-тесни гумите, толкова е по-голям натиска на см2. Съответно сцеплението е по-голямо. Колкото е по-широка гумата се получава ефекта на ските. Не случайно рали пилотите на сняг карат с много тесни гуми.

Стига да не пречат спирачните апарати слагай тесни 15-ки, но задължително нови и с грайфер "рибя кост" (шарка като тракторен грайфер) и си свиркай доволно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване