Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
hurster

Opelclub-bg.com и Opelclub-bg.net

Recommended Posts

Здравейте,

Скоро си взех нов Опел и се поразрових по-сериозно в нета и изненада втори опел форум. Чета форумите още от когато беше в дир-а.

Та каква е идеята на още един форум? - А и клубарите са почти всички от com-a.

Не е ли по-добре да се организираме всички като съмишленици на едно място и да се регнем като всички останали клубове?

Бях залитнал по Пежо - е там са луди - членски внос, карти марти, няма пет шест.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел, твърде сложно е всичко за обяснение , препоръчвам ти да се насладиш на това което ти се предлага и на едното и на другото място и сам да прецениш къде какво и как би ти било по полезно и по - в интереса. Не забравяй приказката че 2 е винаги по - добре от едно , както и че конкуренцията движи качеството.

Всякакви други въпроси или разсъждения биха били излишни

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Надявам се че регистрацията ни при нас не е заради да зададеш този въпрос .. Но и дори така да е, причини да го има този форум са много!

Не мога да разбера предложението ти къде: "да се регнем на едно място като всички останали клубове?"

Казваш Пежо форума са луди .. ми то по голяма част са подлудели да вземат пари :) .. всеки иска пари за да организира и плати писта, да плати рекламни материали, хостинг, форум платформа ..

Аз като създател на този форум започнах с идеята, и все още тя не се е променила - Форумът да бъде достъпен за всички! Да бъде подреден и добре структуриран и да няма делене на млади и стари членове!

Вярвам, че всички от екипа правят всичко заради любов към автомобила си и популяризирането на идеята да сме заедно, а кой къде ще пише .. това си е право на избор и на предпочитание на всеки .. Седмичните срещи не преминават под мото или знаме на определен форум, там отива всеки който иска да се похвали или да види приятели и колите им да се на кефи или покаже нови неща да завърже нови познанства и да обмени опит.

Има неща които не одобрих във форумът .com и то бе главно комерсиализацията, която се опитваше да се наложи от определени хора от Екип-а им ..

Да сериозно начинание е за един нов форум, и благодарение на обстоятелствата и на много мерак от хора които дават много часове работа тук в него вече е доста приятно и посещавано място! Има повече гласност, повече хора желаещи да помагат!

Може би ще чуеш и другата гледна точка - но това е в общи линии!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако си отворя устата ще стане еднаааааа.

.com=Пежо,може и по зле,не знам как е там.

.net=Ще се убедиш сам.Пусни 2-3 теми там и тук и ще разбереш.

Това е накратко.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност не съм се регнал само за да питам защо и ала бала.

Не съм го разгледал обстойно форума, но на първо впечатление ми изглежда по-добре. Жълтият цвят, гараж все - добри идеи.

Друго ми направи впечатление - повечето сте от Варна май?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М не .. повечето хора са от София.. но по активни са от Варна .. не ми се гледа статистиката в момента, но ориентировъчно над 50% от регистрираните са от София .. .30% Варна и 20% други градове .. София има доста силно присъствие тук и правят сбирки - казвам го това, защото виждам, че и Вие сте от София .. Разгледай Срещите на форума и ще се ориентираш по добре в обстановката. :th_up:

п.п Виждам много добра Вектра Б Комби в паркирана в Гаража ни .. Ще се радваме всички да споделиш повече за нея!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
п.п Виждам много добра Вектра Б Комби в паркирана в Гаража ни .. Ще се радваме всички да споделиш повече за нея!

OFF - Тази не е мойта - търсих си Спорт версията, но в БГ няма много много. Изпадна ми една CDX и я взех(ще я наснимам и ще кача повече снимки). Търся си предна броня като от гаража, така че ако някой е виждал да казва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моето лично мнение е че този форум е по добре устроен както и хората които са членове тук са някак си по добре настроени

в .com пуснах една тема и не можах а кача снимки и модераторите я истриха хем ги бях сложил в snimka.bg

и помолих някои ако може да ги качи ама НЕ истриха ги

и оттогава там не съм писал а и нямам желание тука е THE BEST

всички са огън :opel_forever::opel_forever::opel_forever:

ЕВАЛА НА МОДЕРАТОРИТЕ !!!!

Редактирано от C_18_XEL

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз прописах във .ком след няколко месеца определено не ми се влизаше там. Тогава открих този и си викам я да се регна и да видя дали тук са същите. Разликата е определено от земата до небдето. Модовете са супер печени и не гледат да мачкат наред и да трият. Не се банва и не се дават проценти за многофорумие. Определено намирам хората в този форум за дружелюбни и отзивчиви. Много ви се кефя пичове и дано да запазим форума в този тон и вид. Много успехи на всички и само опел форевър. В друия форум просто адски арогантни и някак си надменни имат се за нещо много повече ли незнам. Но ме цакаха отвсякъде и ми писна. Това е лично мое мнение и не ангаржирам никой с него. Далеч съм от мисълта да настройвам някой срещу другия форум. Просто споделям какво ми е мнението на мен. Всеки има избор и може сам да сравни и да види кой кого !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам и аз да споделя моето мнение във форума .com, бях дал заявка за раздел за срещи на нашия град, както си му е реда с репорт и т.н. , но така или иначе това не ставаше, пуснах снимки тук и след 2 мин. вече имахме раздел-евала на колегата БЕОС за това.После получих ЛС с поздравление, че вече имаме раздел в .com, но немога да съм модератор защото съм бил модератор тук, за което даже незнаех. След смената на софтуерите, като че ли смениха и нрава и обноските там-това е което исакх да кажа, не ангажирам никого с мнението си и не искам да обидя никой. Аз също съм против разделението на форуми и прочие, все пак марката е една и всички сме се събрали за да си помагаме кой с каквото може, но това е какво да се прави. Всеки има право на избор, къде да пише- живеем в свобода държава нали ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! И аз искам да изкажа мнението си за този форум. Не познавам никого лично, но ми прави впечатление, че модераторите и админите са по-разбрани и по-либерални от колегите си в другия форум. Това според мен е достатъчен плюс за форума. Друг е въпроса, /не искам да обиждам никого/ че и в двата форума има доста членове които се опитват да дават "компетентни" мнения и съвети т.е. спамят из темите само за да трупат актив, и това явно дразни модовете на другия форум и затова са по-строги даже понякога излишно строги. Иначе и в двата форума съм получавал компетентна помощ при необходимост! Желая успех на форума и разбира се :OpelClubOnLine::opel_forever: !!!

П.П.Браво на beos за новата емот-иконка, това наистина ми хареса!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликите между двата форума по критериите, които колегите споменаха лично за мен идват главно от обема и инфото и големината на форума ... Дано не съм прав, но този форум не е достигнал предела на инфото за да почнат да се повтарят теми и т.н. Когато това стане и обема информация е поне толкова колкото в другия, всичко това ще доведе до нови хора които да помагат с подръжката поради безброй безсмислените теми и точно оттам ще дойдат проблемите ... Но това е в бъдещето.

За момента хората, които се грижат за този форум (визирам най-вече Тишо и Willy) са страхотни пичове и определено този форум ще върви нагоре докато те движат нещата ;)

Лично за мен обаче всякакви разделения на сбирки, срещи и т.н. са крайно безмислени и не са в полза на никого.

Редактирано от Мишо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да ви поздравя за форумчето. :icon_biggrin:

От близо година имам опел, оттогава и все се каня да се регистрирам.

Миналата седмица, когато се порових, открих не два, а три форума.

Регнах се в два от тях, там странно защо не можех да пусна отговор в никоя тема и се отказах..

Та се настаних тук при вас и мисля да остана. :tongue:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Та се настаних тук при вас и мисля да остана.

А заповядай, на точното място си :OpelClubOnLine:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо здравейте на всички, понеже това ми е първи пост тук :beer:

не знам дали е редно като първи пост да пиша точно в тая тема, но да си кажа и аз моите перипети :)

Отскоро и аз съм собственик на Корса и есетествено потърсих в интернет как е клуба на марката. И попаднах на другия форум. Регистрирах се там и на следващия ден получих лично съобщение от 1 администратор, че не съм си бил написал с какъв двигател е колата.

Тогава още не я бях регистрирал и нямах идея, че се води X10XE и съответно написах ,,Опел Корса Б, 1л." :super: И какво последва - на следващия ден ми беше изтрит профила... Е - откъде човек да има мерак да пише на такова място...

Както и да е. Днес случайно открих и тоя форум и до момента от това, което разгледах ми се струва, че това е мястото :respect:

Айде поздрави на всички и успех на създателите на форума. Аз с каквото мога ще помагам :super:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d1lar4e7o

Първо добре дошъл в :OpelClubOnLine:

...в другия форум са много сурови,там има железни и глупави правила,затова гупят потребители.Там всеки е настроен отрицателно и админите си вдигат самочуствието чрез триене на теми,акаути,мнения и т.н.т,преди не беше така но нещата се променят...........

а тук няма такъв филм с триене на акаунти,теми и т.н.т (е освен ако не си го заслужи даден потребител) всички са приятелски настроени и винаги са готови да помогнат по какъвто и да е въпрос....

:opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди да се регистрирам тук попаднах на другия форум и след приключването или преди да попълня данните си беше не си спомням ми се изписа,че форума няма нужда от други членове.От 1 Април тази година съм се регистрирал тук и съм ного доволен от всички колеги (даже с някой от тях станах ме много добри приятели-те си знаят кои са :) ) и съм им благодарен,че ми помагат когато имам нужда.Не смятъм да се махам от това форумче и няма да го направя.За мен :OpelClubOnLine: си остава най-готиния форум на Опел. Колеги гласувайте за форума :OpelClubOnLine:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се радвам че попаднах тук просто написах в гугъл опел форум и ми излезна този сайт явно като слушам за другият сайт съм извадил късмет.

Иначе какво да кажа има супер свстни хора тук.Пусна се тема за стикерчета и хоп веднага всичко беше ок заявих си и не след дълго бяха при мен.

Когато съм питал за нещо винаги съм получавал отговор,и никой не ме е подигравал за това че не знам дадено нещо .

Качих тема веднага се намериха хора на който допадна и казаха по едно браво,за капак я бях написал с краката си,но вместо да ме напсуват БЕОС ми я редактира. Та така форомчето си е супер дерзайте момчета.

Благодарности на БЕОС че ми поправя грешките без да псува и на УИЛИ за стикерчетата ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много правилно сте разбрали какво е положението в другия форум. Там нямаш право на грешка- трият, наказват, та пушек се вдига. Докато с форума се занимаваше пацо нямаше такова нещо. Откак регистрираха клуба самочувствието на знайните и незнайни админи и модове порасна до небесата. Ти си нищо, те са всичко. Те са богоизбрани. За една дума трият мнения, теми, наказват. Там имаш право само да лижеш задните части на богоизбраните, в противен случай ставаш плебей и никой не ти дава обяснение за нищо. Аз съм живял и по времето на комунизма, но такава тотална цензура не съм виждал.

Да сме живи и здрави, да поддържаме добри отношения и да работим за форума- той си е наш!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Много правилно сте разбрали какво е положението в другия форум. Там нямаш право на грешка- трият, наказват, та пушек се вдига. Докато с форума се занимаваше пацо нямаше такова нещо. Откак регистрираха клуба самочувствието на знайните и незнайни админи и модове порасна до небесата. Ти си нищо, те са всичко. Те са богоизбрани. За една дума трият мнения, теми, наказват. Там имаш право само да лижеш задните части на богоизбраните, в противен случай ставаш плебей и никой не ти дава обяснение за нищо. Аз съм живял и по времето на комунизма, но такава тотална цензура не съм виждал.

Да сме живи и здрави, да поддържаме добри отношения и да работим за форума- той си е наш!

така е 3-та тема подред пускам там в продава и всеки път бях в някаква грешка

даже първата ми я изтриха

последно някъф админ пак ми цъфна на лични и аз му се сепнах

незнам как ми се размина:)

поздрави на всички

форума е чудесен :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове