Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Мерива А, Z16XEP, газ/бензин

Казанчето протече и днес го смених, налях антифриз до белязката (ръба), след което запалих колата да поработи на място (около 20мин) докато се включи перката; за 10мин стигна 90'C и продължи да си ги държи, перка не се включи (може би заради по-студеното време). Дотук нищо необичайно, като изключим разширяването на антифриза. Знам, че това е разширителен съд, ама това нормално ли е? 

20211226_Kazan_1.jpg.3f042f8261074aef06da341aaedf5b06.jpg

Редактирано от bojidar13
При публикуване на нова тема няма опция "Предварителен преглед", т.е. трябва да я публикуваш, за да видиш как ще изглежда!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е. Покарай я така един ден и сутринта, на студено виж нивото. До ръба трябва да е.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След един ден каране се нормализираха нещата; може да е имало въздух някъде в системата. Щях да пиша веднага, ама на 27.12.2021 нещо нямах достъп до форума.

Преди не ми даваше да качвам снимки директно, нищо че са по 27КВ, сега и снимка от линк не качва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 1/11/2022 at 19:44, bojidar13 написа:

Преди не ми даваше да качвам снимки директно, нищо че са по 27КВ, сега и снимка от линк не качва.

Здравейте! Какъв е точно проблема с качването, как се опитвате да го направите, в смисъл през телефон или компютър?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване