Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Здравейте. При нагласена Температура да обръща от бензин на газ на 30 градуса колата обръща на 75-80 градуса. Измерих съпротивлението на темп.

датчик на изпарителя - 10,44 Ком , датчик на рейката - 6,45 Ком. Къде е проблема?

T-datchik-izparitel.jpg

Редактирано от antondonew

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не съм 100% сигурен, но тези 30 градуса би трябвало да са температура на газта и нямат нищо общо с 80-те градуса на антифриза.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 2 датчика за температура. Единия е на изпарителя, който предполагам мери Т-ра на охл. течност, а другия е на рейката, който би трябвало да мери Т-ра на газта. Не знам как преди 2 месеца обръщаше на газ както си трябва /след около 500м/ и температура на антифриза 40-45 градуса , а сега минавам 2 км. / 75-80  градуса на антифриза/ ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно не е лошо да минеш през майстор да провери настройките, но съм почти убеден, че тея 30 градуса са на газта. Интересно ми е да споделиш дали от самосебе си е загубило настройките или има и друга причина.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване