Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
santandjelo

смяна на ламбда сонда на Астра ф

Recommended Posts

Здравейте,имам проблем от доста време с моята Астра ф комби 1.6 16 v 101 к.с. .Карам колата от около 3 години,купих я с обикновена газова.От доста време насам колата ми прекъсва и няма мощност особено сутрин като запаля на студен двигател.Съответно пък като позагрее се пооправя малко,но често на светофарите като спирам започва да вдига оборотите сама и отиват до 3000 . Това го прави и на бензин и газ.Голяма мъка ми е да карам в града.Още като я купих лабда сондата беше отрязана и се вижда кабелчето от нея.Сменил съм сигурно 5-6 сервиза в Пловдив за този проблем и общо взето само ми сменят части и ми взимат пари ,а проблема си стои.До сега са ми сменили бензинова помпа,изпарител на газовото,регулатор за налягане на горивото,стъпков мотор,кабели и свещи,горивен филтър .Последно ми казаха,че проблема е в ламбда сондата ,но на мен вече не ми се ходи по сервизи.Въпроса ми е дали мога да си я купя от интернет и да си я сменя сам.И дали въобще проблема ще е от нея.Не знам за какво са я махнали ,дали няма да имам проблеми после.Моля за помощ!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване