Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Angeldd89

Проблем с Печка Вебасто / Parking Heater Webasto

Recommended Posts

Здравейте колеги, става въпрос за Опел Сигнум 2005 19. cdti 120 hp .Взех колата преди 1 година, но това лято забелязах че имам печка.Миналата година НЕ е работила 100% поне щеше да ми направи впечетление със специфичния си звук. Проблема е че вече знам че имам и не работи дори под 0 градуса не се включва. Това което знам за тези печки е че се включват автоматично когато падне под 5 градуса и се изключват когато вдигне 80 градуса на антифриза. Няма от къде да я пусна ръчно ,нямам таймери и дистанционно и т.н.На Опком нищо не излиза освен че е неактивна.До колкото знам тези печки се заключват когато направят 5 неуспешни опита за включване ,но после как се пускат след този решим никаква идея. Някой да е имал подобен проблем? Или да има идея от къде да започна да търся проблема.Проверих предпазителя наред е , възможно ли е изобщо да не е била пуската софтоерно , защото колата явно от първия собственик е закупена без никакви допълнителни екстри ( дори фарове за магла нямам от пред ) и се наложи някой екстри за модела да си ги пусна аз с Опком. Ако някой знае повече за тези печки ще му бъда благодарен да разкаже.
  •  

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове