Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
misho.d

Прекъсване и забиване при потегляне.

Recommended Posts

Сутрин след като запаля и потегля започват едни прекъсванят и забиване, след като сменя предавките и почна да ускорявам също почва да прекъсва и трябва да настъпя яко за да ускори, след като загрее този проблем изчезва но студена ли е си е жива мъка. Днес 'студена' по време на движение ми задържа на 20х оборота, трябваше да спра и загася. Какъв е проблема?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.Ако нищо не свети по таблото почисти дросела.В тубата има клипове как се прави.почистваш на място без да разкачаш буксата със спрей за почистване на карбуратори.Ако свещи не си сменял скоро помисли и върху това.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светва колата с ключа но след като почне да придърпва и да забива предницата (изгасям-паля и лампата я няма) но проблема си остава. Свещи сменях преди 5-6х км. сложих 2полюсни на газ съм но пали на бензин, дори чакам да загрее и да паднат оборотите, търсих в ютуб нищо не намирам дай линк ако ти е лесно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Мишо.Щом светва кола с ключ не е дросел.Направо си за бобина.

Аз моята я смених профелактично.Ако можеш я качи на програма и ще покаже.

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече два дни се държи добре но ако прави пак така ще пробвам с друга бобина от работеща Зафира, просто за една проба.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам но моята е за 1.8

Ако си сигурен,че са еднакви Мишо мога да помогна.Моето мнение е,че не са.Трябва да се обадиш на дилър на Опел за консултация.Телефоните са им в сайтовете.

• Харесване 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблеблем с Дебитомера. Признаци: прекъсване, забиване и силен мирис на бензин.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се оказа в Дебитомера но сега след като запаля този силен мирис на бензин си остана, и преди и сега силно мирише на бензин, явно сега друга друга повреда.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледай маркучите да не капе или мокри от някъде и от там да мирише.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, течове няма след като запаля и докато загрее през ауспуха мирише силно на бензин.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване