Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Gonata Filipov

X16xe 600 оборота на празен ход

Recommended Posts

Здравейте колеги, след като прочетох всичко из форума за моя проблем неможах да открия сходства. Колата ми е тигра x16xe след запалване което по някой път ставс след 5, 6 секунди въртене колата държи 1100 оборота след като загрее пада на 900 и при потегляне има придърпване препушване и загуба на мощност в ниските до към 3000, по енерция държи 900 как спра някъде и леко паднат на 600 и двигателя започва да работи неравномерно, и само когато тя си реши на определени моменти работи както трябва без да препушва, компресията е равна на всички цилиндри, преди 1000км преди да сменя маслото напълних цилиндрите с гас за горене за да разкисне малко сегментите защото много пушеше след това сипах ново масло и добавка и коренно намаля сега останаха само гумичките на клапаните да сменя, но от когато я купих преди 2 месеца проблема си е на лице с оборотите, по някой път след 5, 6к обороти светва чека и след гасене и палене изчезва вчера ми остана да си свети и ми показа на самодиагностика грешка 28 и 47, ако някой се е сблъсквал с този проблем моля да помогне, благодаря предварително и поздрави на всички! 

Редактирано от Gonata Filipov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове