Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
h8r

Компютърна диагностика в София

Recommended Posts

Имах малко премеждия с фланеца на еърбега и клаксона скъса се кабела вече всичко е наред сменен е ама лампата за еърбега свети. Четох из разни теми,че трябва да се закара и с компютър да се изчисти грешката. Та някой може ли да ми препоръча място където няма да ми резнат тиквата и да ми разтягат локуми,че трябва да се прави това и това и онова :help: Извинявам се ако тази тема я има ама се спуках от ровичкане из форума и не намерих. Мерси предварително !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

02/4954998 0885 50 69 00 и 0888 48 73 71 - Бижо в Бистрица, знам че правят диагностика, последно беше 15 лв мисля.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да повдигна темата. Имам нужда от добър диагностик в София. Налага ми се да си закарам буса преди да започна да го ръчкам. Не искам да повредя нещо работещо. Трябва ми човек който да направи диагностика и да ми каже дали е някой датчик на ABS-a или помпата,че лампата свети а никакъв го няма :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега думай какъв бус е това?

Аз се занимавам с диагностика, но трябва да знам марка и модел за да видя дали го имам на диагностичния...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване