Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Здравейте колеги.Днес както си карах Зафирата и се опитах да сваля предното стъкло и неще.Опитах и другите, не искат.От комфорт модула не реагира нито едно.Опитах пасажерското копче и то не реагира.Не искат и огледалата да се регулират от вътре.Няма напрежение според мен.Проверих всички бушони,здрави са.Сега си изкарах скицата на бушоните и видях кой е за стъклата и огледалата,може аз да съм го пропуснал по не внимание.Тази скица актуална ли е? И има ли нещо по специално което трябва да погледна?За първи път ми се случва нещо подобно,без никаква причина или симптоми.

Благодаря предварително.

8412285Y.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, един типичен проблем е прекъсване на снопа кабели между вратата и купето. Махни гуменото маншонче и ще стане ясно. Ако са здрави,  с мултицет провери идва ли напрежение спрямо маса на огледала и стъкло повдигач. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и благодаря.То това със снопа важи за задните врати,предните нямат този проблем.Както и да е.

Реших проблема днес сутринта.Оказа се бушона.Изглеждаше здрав стария, и ми направи впечатление,че е 5А а по схема трябва да е 7.5 А. Нямах 7.5 и сложих 10 А. Всичко си заработи както си беше преди,минах само с едно обучение на комфорт модула.

Благодаря колега,че се включи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти и от мен. Нали не мислиш, че си решил проблема само като си сложил друг предпазител? Туй за да гори, има нещо друго. Ако е изгорял при вдигане-спускане на прозорец или друго действие, да предположим, че е прекъснал заради товара...... ама без да си пипал нищо да прекъсне.. Мирише на окъсяване някъде. Дано не съм прав!

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 2 часа, Стаевски написа:

Здрасти и от мен. Нали не мислиш, че си решил проблема само като си сложил друг предпазител? Туй за да гори, има нещо друго. Ако е изгорял при вдигане-спускане на прозорец или друго действие, да предположим, че е прекъснал заради товара...... ама без да си пипал нищо да прекъсне.. Мирише на окъсяване някъде. Дано не съм прав!

Поздрави!

Здрасти.

Това и аз си го мислих.Ако пак го направи ще разръчкам по веригата.Ще започна от задна лява защото от известно време спря да и работи централното,тоест кабелите пак са се прекъснали а беше в ел сервиз специално да подменят кабелите на задните врати преди две-три години.Явно нищо не са подменили а само са запоили прекъснатите и може от там да е дошъл проблема.Ще видим.Ще пиша ако има нещо.

• Харесване 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване