Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
valemiha

проблем с дистанционното на ключа

Recommended Posts

Здравейте колеги, 

имам проблем с дистанционното на ключа - не излъчва. Алармата записва грешка проблем с дистанционното и липса на комуникация със сирената (а тя свири всеки път като отворя колата :( ). Ключарят ми загуби един ден в опити да обучи ново дистанционно, но не се получи. Дистанционното е /DELPHI/. Става въпрос за OPEL ZAFIRA A (F75_) 2.0 DTI 16V - 2003 година

Може ли някой да ми помогне със съвет и решение на този "мъничък" проблем :), влизам в собствената си кола като крадец :(

Предварително Ви благодаря!

1.jpg

2.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез в колата постави ключа и дай на контакт без да палиш,след като светне таблото заключи от дистанционното,ако се отключи сама няма да натискаш за отключване,готов си.Иначе ще трябва да си отключиш с дистанционното.Това при условие,че батерията на ключа ти е ок. и нямаш допълнителна аларма.

Попълни си профила да се знае от къде си,коя година е мотора,колата и други важни неща.На анонимни никой не отговаря.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване