Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
engineer94

Въпрос относно Астра от авто къща

Recommended Posts

Здравейте на всички. Пиша ви с молба за малко съдействие с мнения и препоръки. Спрял съм се на Астра от въпросната серия (H). Проблема е че до сега общо взето нямам сериозен допир до Астрите и честно казано за първи път купувам кола от авто къща. Ще ходя да я огледам но ми се иска да чуя вашето мнение относно няколко неща. Бихте ли ме насочили към какво да съм по-подозрителен когато отида на място? Има ли нещо което както се казва и невеж би могъл да забележи- става дума за нещо типично за Астрите. 

https://www.mobile.bg/11547648654716527 това е количката. Първото нещо което ми направи впечатление е годината които са писали. Малко ми се вижда странно при положение че до сега срещнах все до 2008. Дали това не е годината от която имат информация- да кажем първа регистрация, първи сервиз или нещо от сорта. По телефона ми казаха че нямало как да гарантират че това са реални километри. На мен като лаик ми се струват малко за кола на газ, не за друго а просто защото имам някакво наблюдение че на вън сложат ли газ доста експлоатират колите. До колкото разбрах е с ГИ на ланди ренцо. Нямам наблюдение за тях, единствено съм карал с ГИ на BRC. Това поражда и следващия ми въпрос. Дали мога да се доверя на тази газова уредба или по добре да взема нещо на бензин и аз да сложа ГИ? 

Някой има ли опит с тези от STOYOV CAR. Зная че е много относително но все пак да си попитам. 

Искам предварително да благодаря на всички които ще дадат мнение! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от автокъщите в БГ. да купиш кола все едно да ходиш през минно поле.Мойта астра я купих от Пловдив само по снимка.Като я докараха с репатрака нямаше нещо което да беше напълно изправно.Турбината и беше в много добро състояние ,но тропаше маховика,скъсан по дължина агренажен ремък,тромав стартер,лошо палеше и куп още проблеми.Свали ми 2000лв от цената и затова я взех.Един месец я ремонтирах в гаража,но сега вече 4 г. върви брутално.Дето викат луд умора нема.Ако си такъв скачай смело.Моя съвет е 19 дизел да търсиш.

Редактирано от FGRC
грешка в клавиатурата

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване