Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Iavor Zagorski

Неопределен проблем с хидравлика, светлини, гаснене и какво ли още не

Recommended Posts

Здравейте. Имам много голям конструктивен проблем който почна да ми къса неервите вече.

Та положението е следното. Колата се побърка :D както си карам , волана се втвърдява, светва ABS, лампата за air bag-a за акумулатора, който се източва тотално, колата започва да мени обороти, сменя се звукът и накрая угасва. Ток няма. Пускам я по баир, паля на скорост и колата запалва, завъртям волана и започва дискотеката, всички светлини започват да мигат, всички стрелки да подскачат и да се чува странен шум. От пускам волана и се оправя, докато не реша да пусна фарове, парно, да вдигна прозорец или каквото и да е друго, тогава колата угасва.  Зареждам акумулатора на макс тръгвам всичко е ок и  така няколко килоометра след което шоуто започва наново.

Динамо - чисто ново, акумулатор нов, ролки и ремъци-нови, течности има всякакви в нормални цветове, няма течове, съединител нов, демпферна шайба нова...

Някой да има някакви идеи, че съм на косъм да я дам на моргата накрая. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помпата на хидравликата на волана и изправителния блок на динамото проверете. Стандартни болежки на Astra / Zafira.

И си попълнете профила, за да не хвърляме боб каква модификация, двигател, година на производство е колата и откъде сте "родом" с нея?

• Харесване 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване