Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
naiki adidasov

централно със дистанционно-проблем

Recommended Posts

здравейте.наскоро закупих вектра б ...модел 1997г

2,0дл дизел -82 коня..идеална е като цена и състояние...няма ръжда и т.н.

Въпроса ми е .Централно има и работи ,има и две дистанционни -работят(премигва диода) и до-там..има ли някакъв модул или нещо което да е изключено и къде е ?

и друго колата е базов модел ,няма екстри освен климатик...а има бутон дето е нареден при бутоните за климатика,за аварийните и има бутон със човек и нещо като за парктроник а нямам и не е имало..за какво е?-вторият от ляво на дясно ..горе?

1701812_32334262_big.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай следното:влез в колата,затвори вратата и сложи ключа в патронника,дай на контакт и натисни копчетата на ключа.Ако всичко е наред,трябва да заключи и отключи вратата.Вадиш кюча,излизаш от колата,затваряш вратата и пробваш центалното дали бачка като натиснеш да заключваш от бутона на ключа.колкото до бутона с човечето и аз нямам такъв и не мога да помогна.

• Харесване 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо не става...

и странното е че ключа ако веднъж съм запалил двигателя, след това го изгася...и понеча да запаля отново трябва да го извадя и пъхна наново .иначе не ми позволява да превъртя..?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутона с човечето което бяга от Опела :) е когато имаш фабрична аларма, да може да изключиш обемните датчици, когато оставяш прозорците отворени в горещите дни или дете в колата когато пребягаш за вестник отсреща.

Има мод, за този бутон като вътрешно централно заключване. Свързва се към комфорт модула на колата и когато го натиснеш заключва вратите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 17.01.2019 г. at 15:19, beos написа:

Бутона с човечето което бяга от Опела :) е когато имаш фабрична аларма, да може да изключиш обемните датчици, когато оставяш прозорците отворени в горещите дни или дете в колата когато пребягаш за вестник отсреща.

Има мод, за този бутон като вътрешно централно заключване. Свързва се към комфорт модула на колата и когато го натиснеш заключва вратите.

здравей .имам обемни датчици..явно модула или не работи  или е изключен..Някой да знае къде се намира и какво представлява

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване