Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
dsuzunov

Сгъваем контактен ключ за Мерива

Recommended Posts

Реших да сменя единия ключ на колата със сгъваем. По-удобно е и е по-компактен. Открих в китайски сайт, поръчах и днес пристигна.

Прехвърлих модула на дистанционното от стария в новия корпус, пробвах го - работи.

Остана да прехвърля чипа на имобилайзера и да го занеса на ключар да нарежат новия ключ.

Ето го:

2.jpg

3.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен издържа 3 месеца и се счупи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да го направя, пък ще видим.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,имам го същия.Аз също ходих на ключар но ми обясни,че металната част била малко по къса от оригинала и не ми дава гаранция,затова реших да рискувам и счупих оригинала за да му взема металната част,след това разглобиха китайския,вътре има нещо подобно на ромбче,за което с щифт е закрепена въпросната заготовка,избих щифта и извадих заготовката,по нея ще видиш канал ,през който минава този щифт,трябва с пила да направиш същия канал на оригинала,събираш по обратния ред ,аз вместо щифт набих тънко пиронче и всичко е О.К.вече половин година.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и самия ключ.dYPVIiH.jpg

Редактирано от 100le
Добавих снимка и описание.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят по дължина е еднакъв с оригинала. Мерих го. Ако обаче не стане, ще използвам твоят метод

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото ходих на ключара в Хоуммакс,той започна да овърта и да ми предлага от неговите за цена ако не се лъжа от 150лв.Другия ключар беше в м-н Бриколаж,той искаше да е там колата,а аз носих само ключа,другия беше на Кап.Райчо,той ги наложи и каза,че новият е под -къс,говорим за разстоянието над каналите,при теб може да е различно,успех.Също така имобилайзера не пасва добре и хлопа ,поне при мен е така и аз го фиксираха с двойно залепващо в новата кутийка.

Редактирано от 100le

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя ключ не е със зъби, а с канали отстрани. Къде на Кап. Райчо е ключара? 

Мани, че счупих чипа на имобилайзера, докато се опитвах да го отлепя от старото тяло!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен не беше залепен а ключара е малко след кръстовището на П.Д.Петков и кап.Райчо посока главната от дясно под блоковете на Кап.Райчо има и табела.При моя ключ чипа беше просто закопчан в едно каналче и излезе много лесно.Странно,не би трябвало чипа да е залепен.Дано да имаш резервен ключ.

Редактирано от 100le
  • Харесване 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих ключар, който ще ми обучи нов чип и ще нареже ключа.

За пловдивчани, на Филипово, ул. Победа, преди Мега Марина е в една оранжева къща.

• Харесване 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключа вече е нарязан, с нов чип и работи безупречно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз търся ключ за мойта Omega, ама много си нямам понятие от такива работи. Гледам, че в www.soslocksmith.bg имат богат каталог, ама тия спецификации не ми говорят нищо. Имате ли впечатления от работата им? За колко горе-долу време става?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване