Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
family Velchev

проблем със Зафирата

Recommended Posts

Колеги имам проблем със Зафирата. Купих си Зафира (метан-бензин заводски), минах към 6000 км, реших да сменя консуматив (масло, филтри, ремъци) и радиатор (понеже имаше малък проблем). Закарах я на майстор. Смениха ми всичко, но спря да ми работи на метан - колата на метан придърпва (усеща се троене). Майстора каза - дюзи, но моят въпрос е - нима метановите дюзи са способни да правят проблем след смяна на Ремък и масло (като преди това работиха безупречно)?
Подскажете какво да правя и към кого да се обърна (става въпрос за Бургас)

0893325936 - Валерий

Редактирано от family Velchev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина всичко е било ОК преди "майстора", логично е да започнеш с него.

Ти беше ли през цялото време до колата? Просто съществува голяма вероятност "случайно" да е сменил и други неща с неизправни от такси, напримяр. Така изведнъж да се повредят дюзите... Или да е оплескал нещо друго при смяната на ангренажа и не си признава.

За съжаление не мога да те насоча към специалист по газовите уредби.

Успех!

Редактирано от gena_bs

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали е зацепен правилно ремъка? На бензин как работи? Препоръчвам ти да смениш майстора - по възможност отиди за проверка на зацепването в официален сервиз.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване