Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
ALD_10

Проблем опел Мерива 1.7 цдти

Recommended Posts

Здравейте, който може да помогне ще съм много благодарен. Имам опел Мерива 1.7 цдти днес след работа по време на движение ми угасна на два пъти като на таблото излизаха два светлинни индикатора, кола по средата с гаечен ключ и индикатора за тракшън контрола, след като угасна изчаках 1минута запалих тръгнах и е закарах на сервиз обаче днес беше пълно в сервиза и ми казаха за утре да дойда, един от майсторите ми каза да пробвам да сменя ключовете защото може да е имобилайзера проблема, смених ги и  карах сега следобяд 40км без проблем обаче усещам педала на газта някак си по тежък, накратко това ми е проблема надявам се някой да ми помогне ако е имал същия проблем, Благодаря

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало,той е електрически.Може би си внушаваш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, проблема беше заклеясъло жило на ръчната спирачка и скъсан маншон на апарата на задно дясно колело, сега слава богу всичко е наред :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване