Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Vesko Ves

проблем с въздохопроводите

Recommended Posts

здравей те,Имам проблем   с  въздохопроводите не  работят те    се  намират     на централната  конзола      от  двете   страни  на  радиото    , всички  останали   въздухопроводи   си  работят -  на  стъклото ,  до  вратите  и в  краката ,  тестваха   ги  във  bosh    пускаха   диагностика    и  всичко е  наред   , заключението  беше  че  е   механичен   проблема  и  трябва  да  се  сваля  цялото  тъбло  ,  въпроса  ми  е   ако  разглобя   само  средната  конзола     дали  ще   мога  да  стигна    до   проблема. Случвало  ли се  на  някой    друг  такъв   проблем, някакъв съвет    ако  може. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не се е измъкнало някъде, те са тръба в тръба свободни не залепени. просто се щракват една в друга.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма   как   да   разбера    ,  без   да    се    разглоби 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускай youtube  и търси как се разглобява -това е евтината версия. Другия вариант е да платиш на някой, но предвид опита на сервизите не знам дали няма да я поломят повече.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване