Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Vankoto

Скоро ще ми трябва услуга от някой колега от Плевен

Recommended Posts

Здравейте, скоро може би ще ми потрябва човек от Плевен да погледне една кола в какво състояние е и дали има смисъл да бия път до вашия град. По принцип колата е ударена, но ми трябва заради мотора и някои други чаркалаци. И по-точно ще ме интересува дали мотора е в добро състояние (да не е сдухан) и дали салона и гюрука са добри. Ако стане работата и примерно ще тръгвам, ще ми трябва някой да отиде да я огледа, защото ще ангажирам кола с теглич и платформа-ремарке и не ми се иска да бия път напразно. А пък благодарностите ще ги измислим в ракиен еквивалент :devil-smiley-019:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв наливен Боздуган викаш :eusa_whistle:

Кажи само къде е и каква е колата и ще мина да я видя !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Астра Ф бертоне, прасната е отпред, 1,6 моно, с кожа. Общо взето заради мотора и кожата я искам. Кожата за мен, мотора за баща ми. Само да видя дали въобще баща ми ще се навие(има голям шанс) и ще ти се обадя, ако искаш дай си телефона на ЛС.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш номера ми :20ashley_results:

Евентуално имам възможност утре след работа,а ако не през седмицата!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай малко инфо за колата, кой я продава, къде точно може да се види, от къде разбра ти за нея! Града не е чак толкова голям,

може да познаваме продавача и да ти кажем със сигурност дали има смисъл да се разкарваш.

:icon_cool:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване