Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
h8r

Omv Бъкстон 24.05.09г

Recommended Posts

Айде момци неделя наближава дайте да се преброим да видим ще се съберем ли в неделя ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сьм на линия :)

:wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз сьм на линия :)

От тебе няма отърване беее :icon_asshole:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама ще се ходи ли пак на тая писта в неделя? да дойда и аз да опъна няколко ръчни :icon_mrgreen:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aз вече сам на море без мен тая седмица :) :20ashley_results:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИ зависи колко зган ще се сьбереме може и да се льзнаме до тая писта ако не ще пием бира като пьрвита пропадняци хахаха

А ти мрьснико на море да се топнеш за мен ведньж дупенцето :) в моренцето :) ПОжелавам ти готино изкарване и яку време :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета един съвет от мене (защото нз дали ще мога да доида) ако се качвате по добре си стоите само на Бъкстон и ИЗОБЩО НЕ ПРИПАРВАИТЕ ДО БОЯНА след снощната ЗВЕРСКА катастрофа ще е бъкано от куки и ще се заяждат на 100% ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Момчета един съвет от мене (защото нз дали ще мога да доида) ако се качвате по добре си стоите само на Бъкстон и ИЗОБЩО НЕ ПРИПАРВАИТЕ ДО БОЯНА след снощната ЗВЕРСКА катастрофа ще е бъкано от куки и ще се заяждат на 100% ...

Какво е станало може ли да ми дадеш повече информация,че се прибрах сега и не сьм гледал новини ????

Ок момци явно срещата отпада.Нека я оставиме за другата неделя.Щом е станало така.Хайде четете утре пак тук за да бьдем сигурни какво ще правимне!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.