Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Джони

Нови амортисьори

Recommended Posts

Здр.Колеги препоръчайте ми марка за амортисьори  и тампони за тях.Искам нещо което да вози по стегнато и стабилно.Изпуснали сами по един отпред и отзад а като мина през спящ полицаи се чува едно доста шумно скърцане от тампоните.

Редактирано от Джони

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради некадърен майстор миналата година смених здрави оригинални предни амортесьори. Оказа се счупена предна пружина. Сега имам амортесьори  и чисто нови тампони.  Ако си от Пловдив може да се разберем, ако решиш да ги използваш за някаква цена.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради тропане,хлопане,скърцане и клатене и протекли преден десен и заден десен амортисьори ги смених с KYB и предни танпони с лагери febi.Но част от трупането си остана.Като завия при пълен волан и давам на зад или на пред се чува премръване във волана или почукване.Голяма част от шумовете вече ги няма сега ще се захващам с рейката

Редактирано от Джони

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.Колеги я кажете възможно ли е чисто нови тампони на амартесьорите за наколко месеца да станат отново за смяна.Точилото е отворило луфт като го подигнеш.Почвам да мисля,че аз нещо не съм направил правилно при смяната.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.Накой знае ли има ли значение тампоните на амартесьорите как се поставят  ляв или десен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тампоните са еднакви - няма значение ляв/десен

• Благодаря 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване