Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
kvel4ev

Графичен дисплей климатроник

Recommended Posts

Здравейте,

Имам следния проблем - не съумявам да влезна в настройките на климатроника, откъдето се реглулират вкл/изкл, както и посоките на вентилация. Дисплеят е графичен, навсякъде е показано, че като се натисне средното копче, с което си регулирам температурата, трябва да излезе менюто за климатроника, но при мен нищо не се появява, някакви идеи?

Редактирано от kvel4ev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с електронно управление на климатроника се включва от средното копче там няма градуси,те са от ляво.На дисплея излиза информация. 

Ако си с автоматично управление има снежинка и от там се пуска,а не от средата.

Пусни една снимка да се види за кое управление става дума.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така колега, с електронно управление съм, въпроса е че като натисна средното копче и не излиза нищо, не мога да влезна в настройките на климатроника, т.е не успявам да го вкл/изкл, както и да регулирам накъде да духа

Поразрових се малко и видях, че това е доста срещан проблем и трябвало да се свали конзолата и да се напръска копченцето с контактен спрей - ето темата https://www.opelclub.bg/index.php?showtopic=99323 

Понеже сам няма да успея да се справя, търся някой от София, който може да помогне, срещу заплащане разбира се

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъп на темата - Проблемът е решен, трябва да се разглоби панела на климатроника и прочисти копченцето с контактен спрей, в линка по горе е описана подробно цялата процедура

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване