Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
ojrem

Проблем с оборотите на празен ход,при загрял двг Opel Corsa D 1.4 16v 100ps avtomatic LPG 2010г.

Recommended Posts

Здравейте колеги от дълго време имам проблем с оборотите на празен ход при загрял двигател .И на бензин и на газ е проблема и оборотите се менят постоянно до 1000 и сваля на 500.Направил съм почистване на дроселовата клапа,почистил съм и МАП сензора,бубината съм я сменил свещите са нови ,но незнам какво пропускам като вариант .Ако някой колега е запознат или е имал подобен проблем моля да подскаже .

Поздрави 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 21.02.2018 г. at 20:09, ojrem написа:

Здравейте колеги от дълго време имам проблем с оборотите на празен ход при загрял двигател .И на бензин и на газ е проблема и оборотите се менят постоянно до 1000 и сваля на 500.Направил съм почистване на дроселовата клапа,почистил съм и МАП сензора,бубината съм я сменил свещите са нови ,но незнам какво пропускам като вариант .Ако някой колега е запознат или е имал подобен проблем моля да подскаже .

Поздрави 

здравейте колеги , карам Опел Вектра Б 1.6 моно 75к.с. ,след отварянето на главата се появи проблем с оборотите , сутрин запалвам лесно без значение дали е газ или бензин , автоматичният смукач вдига до 1000 обр. и като загрее пада на 600-700 обр. и понякога гасне .Чека не свети на бензин само на газ . Ходих на диагностика два пъти , нищо не показва , смених стъпково моторче , лампсонда , махнах катализатора и смених всички маркучи на вакуумите . Но проблема си остава същият , бих желал някой да ми даде съвет . Благодаря Ви и до скоро  

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zdraveite kolegi as imam podoben problem , as karam OPEL VEKTRA B , MONO,  gas, benzin,1.6 75 konq . polu4iha se niski oboroti i ponqkoga gasnee, smenih stapkovo motor4e. lamsonda , marku4i na vakomite, zaka4vahq na diagnostika no neotkrivat ni6to, posle mahnah katalizatora, i nqma promeni  ot kakvo moje da e , ako nqkoi znae da mi pomogne 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави 

zdravei , kolega i as imam sa6tiq problem  smenisi , stapkovo motor4e i lam sonda

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване