Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
SvetlinM

Няколко въпроса за избор на Вектра Б - бензин

Recommended Posts

Здравейте, предстои ми покупка на семеен автомобил и съм се ориентирал към Вектра Б - комби

Насочил съм се към бензиновите двигатели, като ще се слага газов инжекцион. Ще използвам автомобила предимно за извънградски пътувания с жената и детето + багажи и къси градски обиколки по работа (Варна)

И сега към въпросите, на които се надявам да получа отговор тъй като, колкото повече чета по форумите, толкова повече се обърквам.

Двигателите, на които съм се спрял са:

1. X20XEV 
2. X18XE
3. X18XE1

- За X18XE1 чета, че е доста претенциозен и има голям шанс за ходене по мъките. Но пък се препоръчва да се избира автомобил след фейслифта, а такива със стария 1.8 двигател няма. Заслужава ли си да се направи компромис и да се вземе кола преди фейслифта заради стария X18XE двигател или по-правилното решение е да се търси фейслифт с новия двигател?
- X20XEV ми е фаворит, но тук проблемът е, че във всички сайтове за автомобили има буквално 2-3 обяви, които да са след фейслифт с такъв двигател - на какво се дължи това? Хората не си продават колите или просто е някакъв рядък бутиков модел?

Какви са вашите мнения? Правилно ли съм се насочил и какъв смятате би бил правилния избор?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване