Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
kubata73

Кола с гаечен ключ на таблото на Vectra C 1.9

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам Opel Vectra C 1.9. Моят проблем е, че на таблото на колата има кола с гаечен ключ. Понякога се появява, понякога не се. Забелязах, че когато се покаже самата кола няма същата мощност било то при изпреварване или при по-бързо потегляне, но когато се премахне възвръща силата си. Мисълта ми е дали е някой датчик или ? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диагностиката ще покаже какво си иска колата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах я , закачиха я на компютър, изчистиха грешката и от време на време пак се появява ... 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябваше да напишеш тук в темата кода на грешката,за да може колегите да ти помогнат.Така все едно нищо не си направил.Предполагам,че е свързано с ЕГР или дебитомер,може и от вакум.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях чул, че в изгасено положение, натискаш педала на газта докрай и този на спирачката след което врътваш ключа на контакт и грешката се показва водило се селф диагностика. Дали ще стане така или да я карам пак при майстор ... ? Мислех дали не е от турбото, но то си работи или пък някой датчик 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само изтриването на грешката в 99% от случаите не помага. Отиди пак на майстор и запиши номера на грешката - само така ще знаеш какъв е проблема и какво трябва да се оправи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване