Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Изчетох каквото имаше във форума по темата, но няма никакви актуални мнения. Може ли някой да сподели на колко километра след поставянето на газта е правил ремонт на клапани? Колко струва този ремонт? От headservice ми казаха че рециклирането на глава на такъв опел е около 500-600лв. + труда на сериза който я демонтира разбира се. Вкрайна сметка има ли смисъл от омасляването на клапаните или не? Ако някой колега който кара от по-дълго такъв мотор на газ може да сподели мнение, ще съм благодарен!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17 слагам. Казаха, че с добра настройка и омазняване няма да правя клапани. Колата ще минава 50 60 000 на година и обещавам да пиша на всеки 10 000 как е.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 20 часа, Манолов написа:

На 17 слагам. Казаха, че с добра настройка и омазняване няма да правя клапани. Колата ще минава 50 60 000 на година и обещавам да пиша на всеки 10 000 как е.

Кой ти го каза от газ сервиз или от автосервиз? Всички твърдят, че тази система е безмислена. Аз много се чудя...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване