Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Здравейте, карам астра х 1.9 150 комби искам да сложа чип, но кутията е м32 и ме е страх да не замине примерно след месец защото в началото ще имам мерак зареди конете да давам газ

да кажем.... И така де ппц кутията я водят до 320нм а тя колата изкарва стоково толкова и примерно с чипа ще стане 400(примерно) и не знам..има хора с чипове, но искам да разбера тва с кутията да не роди след чипа... :biggrin:

Редактирано от kocanyyy

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да не я чипосаш пак ще роди. Затова слагай поне ще си направиш кефа.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, всичко зависи от това колко време искаш да я караш тая кола и да се грижиш за нея. Ако мислиш да е дълго, вкарай пари първо в ъпгрейд на кутията и тогава увеличавай мощността. Ако е за кратко, работата е ясна. Също мисли и за ъпгрейд на спирачки, по-голямата мощност трябва да се удържа и колата да спира. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята я карам 5та година и 140 000 км,от 80 000 км съм с чип-185к.с.,390 нм и не съм имал никакви проблеми със скорости,освен че смених съединител,но той беше тръгнал преди чипа още

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване