Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
sealubo

Работещ Оp com за Опел Астра J ,2010 г., A16XER

Recommended Posts

Привет на всички!

Ако някой колега има Опел Астра J ,след 2010 г. и с мотор A16XER

и има Оp Com , моля да сподели дали неговият Оп Ком показва данни на мотора му.

Аз си купих Оп Ком от София за 60 лв. и се оказа,че показва всякакви други двигатели и блокове,

но само моят двигател е непознат за него ???!!! И...показва: "No data available".

Та ,ако някой колега ползва работещ Оп Ком за такъв мотор ,нека да свирне.

Е,а пък ако каже и от къде го е взел,още по-добре! МОЛЯ .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,

Аз ползвам Vaux-Com, който надгражда OP-Com и моя поддържа автомобили до 2014.

Активирал съм подълнителни ексти на няколко астри и една инсигния.

Ти какво точно искаш да провериш?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоя мотор го има и в астра Н. Там пробва ли да видиш дали не го вижда?

При мен ситуацията е подобна, колата е 2011 г, чета я като 2010 г. Ако имаш въпроси може да пишеш на лично.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе ! "Повредата не е в моя телевизор!"

Това се оказа след като продавачът на моя Оп ком си призна,

че този уред не може да се свърже само с моя двигател А16ХЕR !!! Е, аз съм каръкa значи!

Добре че прие да му го върна и ми възстанови парите!

Сега ще си взема един от Китай и ще го мъча.

Разбрах,че и други колеги са си взели китайски и са доволни. Подкарали са го с Windows 10 дори.

Поръчах си ver. 1.70 ,но пише че се подкарва само с Windows XP ili 7 .??? Tази версия тръгва ли с Win 10 ?

Като дойде при мен и ако не тръгне,пак ще крещя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Версията на фърмуеъра е без значение. Ще тръгне и на 8 и на 10. Възможно е да се наложи да си инсталираш драйвера ръчно. Имай предвид, че е възможно версията на фърмуеъра да се сменя с префлашване. В случая коя е версията на фърмуеъра е не толкова важно. По-важно е хардуеърно Опкома да има чип , който позволява префлашване.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа първо : " ХРИСТОС  ВОСКРЕСЕ !"   Живи и здрави ,и ние ,и автомобилите ни!

Пиша това с уговорката,че се отнася за колеги с моя мотор, тъй като никакви Оп Ком-и от България не можаха 

да покажат някакви данни за моя двигател - А16XER . Дори мислех,че е повреден двиг. компютър.

След дълго пътуване от Китай,най-сетне получих Op Com  v. 1.7 ,имаше и инсталационен диск.

Възрадвах се,но за кратко - инсталирах и ...същата работа - не чете данни от моя двигател.

След като по нашите форуми не се намери знаещ колега да помогне,се свързах с колеги от руския форум на Опел.

Какво да кажа - много услужливи колеги и с много опит и знания! 

Обясниха ми,че братята китайци не са ми дали подходящия софтуер - трябвало някакъв друг ,за да тръгне китайския "чвор".

Един руски колега даже ми инсталира дистанционно такъв софтуер за 10 мин. и сега се кефя с китайския адаптер на воля! Всичко показва!

Хубав празник на всички !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване