Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
sashom

Екстри активирани чрез op-com

Recommended Posts

Привет,

Нека съберем на едно място благинки които сме си активирали по астричките да е по - лесно за всички :)

Това което намерих и направих до тук е :

1. Дневни светлини (DLR). Автоматично се включват късите светлини отпред при запалване на двигателя. Включих си да светят и стоповете да не ги забравям вечер. (Активирани на опция 5, така могат да се изключват временно)

2. Автоматично заключване на вратите при вдижение.

3. Централно заключване с deadlock. Би трябвало при две натискания на заключващия бутон да не може да се отвори и от вътре. При мен въпреки, че е активирано не се получава.

Моля споделете какви други благинки може да се активират от оп-ком.

Редактирано от sashom

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4. Смяна на езика в менютата

5. Активиране на BC ако не е активиран

6. Ако нямаш автопилот и сложиш лостче с такъв, активирането му става само с три стъпки - пак с опком.

7. Можеш да си активираш да ти изписва/сигнализира с визуализация и надпис като ти изгори крушка в коя точно е проблема (лампичка на таблото за изгоряла крушка няма иначе и не можеш да разбереш при проблем).

8. Активира се и предупреждение за намаляло ниво на охладителна течност

Предполагам има и други, но просто не се сещам за друго интересно в момента.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

7 и 8 можеш ли да ме насочиш кои опции са?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Тъкмо пуснах и двата чека за coolant-a и за крушките. (мерси)

Да, скритото меню го знам и много се чудех дали няма как да му кажем да показва винаги температурата, без да се задържа настройки бутона ...

• Харесване 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от кое меню и от коя опция се включва заключването на вратите при движение?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<- заключването.

Тези чекове за антифриз и течност за чистачки мисля да ги изключа. Всеки път се пускат и не се махат ак оне се натисне ОК. На мен ми е досадно.

Редактирано от sashom

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, щом при всяко поставяне на ключа ти ги изписва, значи не са ти поставени съответните датчици. Може да си ги сложиш, но трябва да поразцъкаш инсталацията и да поставиш допълнирелни кабели.

<- заключването.

Тези чекове за антифриз и течност за чистачки мисля да ги изключа. Всеки път се пускат и не се махат ак оне се натисне ОК. На мен ми е досадно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, интересува ме как се активира автоматичното отваряне/затваряне на стъклата от ключа. Знам, че колата трябва да бъде със заден ел.център. Също така като се активира чека за светлините активира ли се и индикацията за батерията на ключа. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване