Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
opelmeriva

Махане на лип спойлера под предната броня?

Recommended Posts

Здравейте!

Мерива е с много висока задница, но с дооста ниска предница и под предната броня въпросната пластмаса (лип спойлер) още повече я прави ниска.

Ясно е че щом е сложена трябва да си е там и би било нелогично да се маха.

В БГ обаче пътищата и всичко е различно, особено ако ми се налага да паркирам по кофти места и т.н...

Аз вече на няколко пъти го закачам, дори пропуках част от него.

Въпросът ми е няма ли да е по-добре да се махне? Може да са около 7см (не съм го мерил и оглеждал мястото), но поне знам че няма да закачам предницата и да чувам как стърже, пука, пречупва и т.н...?

Според вас удачно ли е, ще има ли някакви отрицателни страни това?

Благодаря!

Редактирано от opelmeriva

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година видях че имам счупена пружина отпред и то съвсем случайно. Сложиха ми някакви втора употреба и стана с 3-4 см по-ниска. Сега смятам да я повдигна с ето

тези тампони

http://www.dbk-dimitrov.com/dbk-dimitrov-т...-zafira-kb-1980 ,

да видя дали ще има ефект. Казаха ми да сложа по два на макферсон. Само не знам къде. Може би някъде отгоре.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това нещо под бронята се казва нож,аз моя зимата го спуках на една пряспа сняг,получила се от снегорин и го залепих.Действително предниците са ни малко ниски за Б.Г. пътищата.Заглеждам се по Мериви без въпросния нож и не е толкова зле.Нов такъв нов си е сума и се продава на две части.Всеки да си прецени.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си и аз за вариант с повдигане. Знам че ще се отрази на стабилноста, но аз не карам бързо.

Иначе този въпросен "нож" лесно ли се сваля при Мерива, някой знае ли?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Държи се на щипки,които са ляти заедно с него за бронята.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване