Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
dstank04

Тропане от предното окачване

Recommended Posts

Здравейте колеги,

От случайни срещи с други собственици знам че не е само при мен проблема с тропането.

В начало се чуваше само отдясната страна, а вече и от ляво. В три сервиза ме убеждават, че всичко е наред и здраво, а и при шофиране не установява разлика.

Има някой решил проблема ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен го има същото тропане и никои не можа да открие от къде идва. Всичко е здраво, а тропането го има. Амортисьори може би? Казват ми че са здрави, но не смея да ги сменя. Половин година не мога да намеря решение на въпроса.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С писане трудно се описва звук, но има слабо място в спирачните апарати, супортите се износват.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това го констатирах вече. При удар в колелото се чува един звук. Едното съмнение е от там, но при натискане на спирачка докато колата е в движение не изчезва тропкането. Най вероятно не е от накладките -  остава от апаратите, но лошото е че няма какво да се направи за да се натегнат или нещо подобно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф и при мен се появи. Купих колата от Ст. загора. След 2 месеца каране по пловдивските павета започна предницата да потропва и моя механик също ми твърди, че вс е здраво по предното окачване, въпреки, че се качва да я кара и го чу и той...???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, при мен няма тропане, а някаква вибрация и то на равно и само по инерция.... казаха ми задни амортисьори (саморегулиращи се) смених ги. Сега е отпред, а уж всичко здраво и не знам какво да правя!?!????

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окачването на Астра-та като цяло е доста здраво за моя изненада. Аз такова тропане за над 150к км. не съм установил. Единственото, което съм сменил по окачването е една биалетка отпред и другото е лагер-главина. В този ред на мисли, единствено за биалетки и носачи се сещам като насока да се проверят. Успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късметлия, аз на 82к км...... ще я водя при друг майстор.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано диагностицират проблема и го оправят. И, разбира се, да е нещо малко. Успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване