Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
vvl

Тракане в задните спирачни апарати

Recommended Posts

Здравейте.Имам следния проблем.Карам Мерива близо 4 години и от близо 3-4 месеца ми се разтракаха много задните спирачни апарати. Някой има ли подобен проблем и как го е решил.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,при мен беше точно така и като смених 4 диска с накладки се оправи всичко,олекнах с малко над 300лв.Оказа се че на задното дясно колело механизъм на ръчната спирачка не работи и трябва да си го търся втора употреба.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тракат супортите във водачите. Временно решение на проблема е гресиране на водачите, подмяната им с нови, ако се продават.

Иначе, решението идва с нови супорти, но си е цифра.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо. Звукът е ужасен и отвътре и от вън.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.Това тракане във водачите на супортите не може ли да се оправи при стругар.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може. Но е бая играчка. Разпробиват се отворите, в които се движат водачите на супорта. Правят се втулки, които се набиват в новите дупки и се поставят нови водачи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само и единствено с нови супорти. Има ги за почти всички модели и не са кой знае колко скъпи 100-150лв/бр. Един приятел си прави неговите при стругар, първо че загуби сума ти време докато намери кой да му се навие да ги прави и хем ги чака 4 дена да станат ,хем му взеха по 70лв на апарат. така че вие си преценете сами.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълних водачите и маншончетата с някаква бяла грес и вече 2-3 месеца не ги чувам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване