Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Анонимен шумен

Opel Astra f 1994

Recommended Posts

Здравейте приятели ,значи четох във форумите за проблем със централното заключване астра ф 1994 има описание обаче във моя случай работата по друга ,че шофьорската врата отлючвам другите врати не мърдат несе отлючват и то само когато е хладно времето например днес е топло не съм заключил шофьорската врата натиснах палеца и го дръпнах всички врати се отварят значи когато хладно заключват се вратите име се отварят при топло време се отварят колата е изложено на слънце някой ако му се е случвало такъв проблем моля да ми обясните как бих могъл да отстранят проблема със централното заключване.Благодаря ви предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко почистване и смазване на апаратчето на шофьорската врата, а после и леко наместване нагоре-надолу може да помогне. Ако проблемът е вътре с контактните повърхности, тогава е по-сложно - трябва ти електричар или резерно от моргата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не се лъжа, шофьорската врата е машинката която командва останалите, както казва колегата преди мен иска смазване, но махни кората и смажи машинката вътре във вратата, при мен ставаше така на моята ф-ка преди време.

Успех!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване