Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Corsa

ОПЕЛ клуб Варна - ФУТБОЛ

Recommended Posts

а аз в събота играя....ко прайм :))))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aз тая събота и неделя почивам и ако има уговорка да не е преди опелското съм навит!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симо , за футбол ако има място някой път обади се . Имаш ми и телефона мисля , не съм го сменял . Пък другата неделя може да дойда на срещата хем да се видим :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Симо , за футбол ако има място някой път обади се . Имаш ми и телефона мисля , не съм го сменял . Пък другата неделя може да дойда на срещата хем да се видим :)

е как ако се сътвори отбор... особено сега кат си от клубЪ :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ae момчета гледам мачлета това онова си правите ко ще кажете някой красив топул пролетен ден да си органиираме пак едно мачле ако сте надъхани разбира се искам и да е топло че да мога дас ес съблека по тениска

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21ч има запазено игрище на младост, търсят се мераклий да попънят бройката????

:wave: пишете да знам има ли ???? :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ax че късно видяаааах! Пу чи мъй яд. Айде ако до понеделник се наканите пак свиркай.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ни съ кахъри, то водна топка стана.........

за другата седмица може пак да има.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм жив ,ако ви се цъка може да дойда , но ако смятате да ходя само аз - няма да стане :excl:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! :wave:

Много ми се играе футбол, дайте да заформим нещо тия дни? МЕИ или Морската? Има ли нещо запазено? :20ashley_results:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте ,аз веднъж се опитах но някой хора забравиха че имаме мач и накрая отидох сам ,затова само мога да участвам ако се съберете

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме не бива по тази игра , но ето ви нещо за стимул : българска форумна лига click-me.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мачовете от форумната лига се провеждат по терените в София, което е доста жалко защото от доста време имам мерак да се пробвам там, но .... :sad-smiley-050:

Иначе момчетата като гледам във Варна не могат да се съберат за един мач, смятай за София каква ще им е организацията :smile3560:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я се организирайте и ме бройте и мен... до неделя съм във варна, ще се радвам да се запозная с още нови колеги.

0883 48 67 67 Деян ... ако се организирате ме известете по отраничко и ако не вдигам значи съм на плаж :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване