Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Corsa

ОПЕЛ клуб Варна - ФУТБОЛ

Recommended Posts

за всички футболни ОПЕЛИ.... ако имате желание и отбор , 6 човека, за неделя е запазено игрище в МЕИ-то , от КЛУБ ФОРД , и се търси противник.....

при добра организация може да се спретне среща ОПЕЛ - ФОРД , и да се продължи за в бъдеще.

пишете да знам какъв е интереса и как да процедираме нататък.

и нека по-добрите победят.....

п.с. ако няма отбор - 6 човека , срещата пак ще се проведе, със желаещите

Редактирано от Jani_Petrov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
за всички футболни ОПЕЛИ.... ако имате желание и отбор , 6 човека, за неделя е запазено игрище в МЕИ-то , от КЛУБ ФОРД , и се търси противник.....

при добра организация може да се спретне среща ОПЕЛ - ФОРД , и да се продължи за в бъдеще.

пишете да знам какъв е интереса и как да процедираме нататък.

и нека по-добрите победят.....

п.с. ако няма отбор - 6 човека , срещата пак ще се проведе, със желаещите

Яни ,брат в колко часа трябва да сме там ,аз мисля да се включа и още колкото хора трябва все ще намерим.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неделя 19.07 от 19:00 средното игрище в МЕИ-то, игрището е запазено, но май като гледам, ще е микс среща.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
неделя 19.07 от 19:00 средното игрище в МЕИ-то, игрището е запазено, но май като гледам, ще е микс среща.....

еми малко футбол и по-късно опел :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде Ивчо, има ли мераклий, ади че вече почнаха да се организират форд, а няма инфо за опел???

кажете други мераклий има ли? колкото и да сте, игрището е запазено и среща ще има, без значение кой срещу кого играе...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aко си намеря галошки за ритане съм там!!!

Ма няма ли да закъснеем за опелско?

Редактирано от simbon4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там съм :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще дойда...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taka ,

Az - Ivo

Kokito

Corsa

Jani_Petrov

4 души готови,

П.С. Яни нали по 6 души трябва да сме . . Имам предвид още двама ,но довечера ще разбера

Редактирано от IVO

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Taka ,

Az - Ivo

Kokito

Corsa

Jani_Petrov

4 души готови,

П.С. Яни нали по 6 души трябва да сме . . Имам предвид още двама ,но довечера ще разбера

Принципно е така, но аз все още незнам към кой ще съм, нали съм и с двете марки, сигурно към тез който бият :icon_mrgreen:

отборите може и 5 човека да са, че трудно се събират по повече, иначе колкото има, ще се разделим , и ще си поритаме, това е важното, гледам че и от двете страни има мерак, но недостатъчно, че наистрина да стане като среща на марките. Както и да е, НЕДЕЛЯ 19ч. В ТЪ-ВАРНА СРЕДНОТО ИГРИЩЕ!!! НИЕ СМЕ

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eee следващия път да не е по време на срещата и аз съм мераклия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
eee следващия път да не е по време на срещата и аз съм мераклия.

хайде ,Симо само скатаваш сигурно пак жената не те пуска. :smile3560:

П.С. Чакам Дидолинко да потвърди дали или и може да сме се събрали 5 от наще ,ако ли пак просто трябват хора лесно ще съберем останалите ,само някой да се обади и да каже :flag_opel:

Редактирано от IVO

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм навит да разцъкаме футбол, стига да е след 19ч, че голяма жега е :)

така и така не съм играл футбол (щото футбола е нещо повече от ритане на топка :) ) от работническото насам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее вие се събрахте ашшуля.. :Иво няма да мога да дойда браат ... Ман.Ю. ми вкараха по-добра оферта:) ще се опитам да дойда поне на бриколажа да кажете какво се е случило и ако сме паднали палете секачите и на ЛУК-а реванш :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок ,якооооо зн се събрахме 6 души аз ще съм там в 18:50 и ще ви чакам , да ги видим фордаджиите ко стааа с тях :opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще намина с бързия футболен опеларник а пък ако има място мога да покажа тва онова на фордаджиите

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
и аз ще намина с бързия футболен опеларник а пък ако има място мога да покажа тва онова на фордаджиите

Тъкмо Яни се чудеше ,дали да не играе от Форд ,така че ще дойдеш точно на място

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе незнам, бързи опеларни ци ли, футболни асове ли, ама от бързина да не подминахте игрището???

Евала само на Иво , сериозен, другите въздух под налягане, от форд клуба имате препоръка да си продадете бънгийте, че да не ви е срам като видите форд по улиците, да не трябва да му правите път.

голяма среща големи приказки, и накрая, ФОРД с 5 коли на сбирките събраха 6 човека отбор,

то затова нито срещи се провеждат като хоратА, нито събори......

И ТАКА СРЕЩАТА ЗАВЪРШИ 1 : 0 ЗА ФОРД СРЕЩУ ОПЕЛ - СРАМ И ПОЗОР

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
бе незнам, бързи опеларни ци ли, футболни асове ли, ама от бързина да не подминахте игрището???

Евала само на Иво , сериозен, другите въздух под налягане, от форд клуба имате препоръка да си продадете бънгийте, че да не ви е срам като видите форд по улиците, да не трябва да му правите път.

голяма среща големи приказки, и накрая, ФОРД с 5 коли на сбирките събраха 6 човека отбор,

И на иво евала не праим единствено евала на себе си и на пи4овете от форд които излязаха доста по сериозни и точни от опелджиите

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ммм ко да ви кажа....на нас супер несериозните не ни подписвайте картотеките и готово....ЗАБРАВИХ за уговорката признавам си...ако другата неделя има среща ше си напиша римайндър да не забрая...ма да ми подскачате с "въздух под налягане" и други подобни....деа знам... :blush:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aааааа Яни не се карай на хората , ти опелджия и фордаджия едновременно ,аз като свидетел да те попитам какаъв пример даде на хората :wave: И теб те нямаше ,така май си станал вече чист опелджия :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа не така, :biggrin: аз писах че съм организатор, и че незнам към кои ще играя, и зобщо дали ще играя, ама мани, мани.... и мене как ме насметоха няма ти казвам.... ся трябва да купувам игрище..... :smile3560:

те срещи си имат непрекъснато, ако си мераклия ще ти се обаждам да идваш, без да правя организации повече.

а за излагацията да не говорим, че освен не си изпълнихте обещанията , провалихте и на момчетата играта, щото след гръмките подготовки, се оказа че са сами 6 човека на игрището и няма с кого да играят и те самите... пък и излиза , че са платили за да стои игрището свободно 2 часа.....

Редактирано от Jani_Petrov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ааа не така, :biggrin: аз писах че съм организатор, и че незнам към кои ще играя, и зобщо дали ще играя, ама мани, мани.... и мене как ме насметоха няма ти казвам.... ся трябва да купувам игрище..... :smile3560:

те срещи си имат непрекъснато, ако си мераклия ще ти се обаждам да идваш, без да правя организации повече.

а за излагацията да не говорим, че освен не си изпълнихте обещанията , провалихте и на момчетата играта, щото след гръмките подготовки, се оказа че са сами 6 човека на игрището и няма с кого да играят и те самите... пък и излиза , че са платили за да стои игрището свободно 2 часа.....

няма проблем ,може и да се организираме пак :smile3560: , но само да не е в неделя ,че от 10:30 имам с едни дргуи аверчета

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване