Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Corsa

ОПЕЛ клуб Варна - ФУТБОЛ

Recommended Posts

Какво ще кажете за идеята :icon_cool: да се саберем някоя събота, неделя за шоуто :20ashley_results:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за че съм се улежал и затлъстял. Практикувам и тенис на корт и волейбол принципно :icon_mrgreen: с малко по-голям кеф ама и футбола е найс!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:icon_mrgreen: :opel_forever: И аз може да пробвам ама никога не съм бил добър плея :sad-smiley-050:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за волейбол или баскетбол,но ако се съберете за футбол ще дойда за публика.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е казвайте всички сме аматьори в тази свера (поне така мисля) за това няма нищо лошо да се пробва кой колкото може, футбол баскетбол волейбол каквото и да е :icon_cool:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми ако сме малко по-добре едно волейче да спретнем долу в морската на игрището някой да запази час и някой неделя преди срещата да поджиткаме, ако сме повече може и мачле.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го знам това игрище,но ако има желаещи аз съм там.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме още желаещи :newsm05_41:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

принципно много искам да се изпотя и да побягам!!! мачле е добре стига да има хора....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама без спешъл пауаз нали? :icon_mrgreen:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре игрищата в Младост мисля се води квартала, там дето има ледена пързалка. Има по-голям паркинг и място за коли, инак на мене ми е все тая.

П.С. Симбончо, имам една ракета от бившата ми кариера като тенесист ;DD Ако нямаш с кво да пецаш ти я дам (Wilson Hammer H4)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упаааа Опелисти скачайте към спорта - идвам и аз за Футболче, и Волейболче . Само пишете кога и ако съм във Варна идвам задълже. :20ashley_results:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да да може да се разцъкаме малко.В Аспарухово има много яки игрища за волейбол и футбол аз мога да направя резервация за там ако се надъхате.... :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опаааа бройте ме и мен нали съм с ХЕ повер и напрово не се удържам :tongue:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
П.С. Симбончо, имам една ракета от бившата ми кариера като тенесист ;DD Ако нямаш с кво да пецаш ти я дам (Wilson Hammer H4)

ooo aз имам стара стоманена "Тангра" тежи и правя предмишница с нея като играя :icon_mrgreen: само да има мераклии да помятаме. А за мястото - в морската знам че е безплатно само трябва някой да ни запише в понеделник за следващата седмица и сме ние.

Да да може да се разцъкаме малко.В Аспарухово има много яки игрища за волейбол и футбол аз мога да направя резервация за там ако се надъхате.... :)

стаа ако не е толко заето като в морската и там е вариант! В морската го заемат седмица напред още в понеделник, но понякога остават вечерни часове а вечер е далавера - не пече хладно е - чудесно!

Редактирано от simbon4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мое мнение в Младост или в Аспарухово откъм заетост и място за паркиране ще е по добре.Давайте да решаваме и да редуцираме наднормено тегло./много съм се надъхал нещо/

Предлагам двата отбора да са: ХЕ срещу останалите. :mhihi: :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми запазвайте час, последно футбол или волей ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ми запазвайте час, последно футбол или волей ?

Аз съм за волейбол.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Футбол: Corsa

Волейбол: martizvjar

Пишете кой какво иска аз ще отбелязвам тук. До вторник сряда трябва да се реши и да запазим час за другата неделя да кажем :)

Редактирано от Corsa

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз сам за няма да е лошо да хвърлим малко цигари с едно мачле ама и волеибола и баскетбола както и тенис на маса ги чувам доста а пък за игрището най удачния вариант ми се струва младост щот е с наи голям парк и на влизане и на излизане има 2-3 завоя дет като опънеш патерицата стават големи красоти но тва е друга тема

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пишете ме за football:) Само да не ме сварите когато съм на тренировки в Барса:):tongue:

Редактирано от D1d0l1nk0

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ,аз тия дни мисля да мина през МЕИ-то на новите игрища - много ги хвалят и била много добра тревата за игра. Като запазя ще ви пиша - само да зн. че там се плаща, не е като в Младост ,Аспарухово или в морската градина

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яката работа еми аре деиствайте аз сега се връщам от морската :eusa_whistle:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех тука във Велико Търново да беще така ... !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде тази неделя да се пробраме някаде ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване