Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
cholakovm

Регистрация на газова

Recommended Posts

Преди два дни сложих газ. въпросът ми е следният. Трябва ли да се регистрира газовата някъде. Къде се дава паспорта и къде лепенка. и Всъщност тряба ли да се прави нещо въобще. Колко струва първоначалната регистрация на газова ако се ходи на Първоначален преглед . И трябва ли да се сменя талона и колко време имам да го направя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепенките на бутилките важат,но на стъклото смятам,че не са задължителни и не се слагат.Мое мнение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година, при ГТП ми отказаха да я прегледат, защото газовата не беше узаконена. Виждам, че си от Пловдив. Отиваш на Кукленско шосе, след х-л Родопи преди Митницата, в дясно има висока сграда с надпис "Свети Георги Зограф". Веднага след нея има пресечка, водеща до пункт за ГТП и узаконяване на АГУ. Прегледа е 30лв, а узаконяването е 40лв.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много.Вече го направих но на бул.България на изхода за пазарджик преди лукойла..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване