Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
A.com

Уплътнение, изпускателна тръба, средно към задо гърне

Recommended Posts

Здравейте!

От известно време имам следния проблем. От мястото, където се свързват задното и средното гърне, излизат част от изгорелите газове.

Казаха ми, че там има уплътнение, което вече не си върши работата както трябва поради една или друга причина.

На тази картинка може да видите частите, които имам предвид:

a9f0c872.jpg

Става въпрос за 996015, 992513, 991002.

Двата болта и двете пружини ги има и при мен. Проблемът е, че на картинката е показана изпускателната система за двигател X20XEV, докато моят автомобил е с двигател X18XE1.

Някой може ли да ми каже къде мога да видя от какви точно части се нуждая, за да заменя дефектните? Какъв диаметър е въпросния пръстен. Трябва ли да се вземат фланци? Всяка информация ще ми бъде от полза.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя какво се случи. Отидох в магазин за авточасти. Казах какво търся. Купих и уплътнителен пръстен, и болтове и пружини. Всичко излезе 10 лв. Монтирах новия пръстен, използвайки новите болтове и пружини. но резултата не ми хареса. Новите пружини бяха по-меки от старите. Болтовете, след като ги навих и развих имаха "поражения" по резбата. Затова използвах старите болтове и пружини и резултата беше доста по-задоволителен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване