Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Хайде момци дочувам че някой хора си имат нови возила, да не се крият а да почерпят на срещата :naughty:

И Касапа да не се крие ами да дойде със скапаното си BMW да го точковам с новото возило :icon_mrgreen:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аХАХаХ Тепърва Вторник сме а вече се говори за неделя :super: :drive:

Аиде касап искърпихме Опелите и сме готови да те наказваме ОТНОВО !!! ... Въпреки че като гледам маи нещо страх те е фанал ... :a049:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига с тези срещи давайте да ходим на Калояново да караме .

Да видим как седим на пистата . А не само семки :eusa_whistle: .

На бояна не ходя вече , защото само селяни и комплексари . А да идвам да седя 10-15 мин на Бъкстон и после да си тръгвам не ми се занимава .

А пък и форума си стана чисто ОКБ за съжаление така ,че аз давам пас :closedeyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бояна не ходя вече , защото само селяни и комплексари . А да идвам да седя 10-15 мин на Бъкстон и после да си тръгвам не ми се занимава .

А пък и форума си стана чисто ОКБ за съжаление така ,че аз давам пас :closedeyes:

Ами тогава може да варвим на бухово - не е лоша пистичката там а е на 15 км от софия :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Касап какво имаш в предвид с това,че форума станал ОКБ :confused:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле маико мила абе касап ти на какви медикаменти си минал бе човек ... На времето беше по разбран тип и да какво ще рече че форума е станал като ОКБто ???Ти кво купи БМВто и вече забрави че си карал опел ми се струва :icon_asshole:

Разликата с ОКБ е че там като се пусне мухата хората се събират и се подкрепят... А не ПОДВОДНИЧАРСКИ истории ,,ше това" ,,ше онова" ... и накрая КАСАПА не се появи ....

Редактирано от xixoxaxo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Разликата с ОКБ е че там като се пусне мухата хората се събират и се подкрепят... А не ПОДВОДНИЧАРСКИ истории ,,ше това" ,,ше онова" ... и накрая КАСАПА не се появи ....

Добре му го каза на тоя тиквеник :moderator:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубаво народе аз да вкарам едно предложение като някои иска неделя да ходи на ОМВ а няма проблем да се съберем някаде на кръчмичка в друг ден примерно ? на друго място :) ? :icon_tongue:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
на друго място :)

Давайте предложения ако не ви харесва сегашното място или време на срещата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Леле маико мила абе касап ти на какви медикаменти си минал бе човек ... На времето беше по разбран тип и да какво ще рече че форума е станал като ОКБто ???Ти кво купи БМВто и вече забрави че си карал опел ми се струва :icon_asshole:

Отговарям .

1 Въпрос - ОКБ = Обединени Курви и Балалъци !

2.Имам 2 Опела

3.Разликата с ОКБ е че там като се пусне мухата хората се събират и се подкрепят - Щом е така ! Ходете там .

4.А не ПОДВОДНИЧАРСКИ истории ,,ше това" ,,ше онова" ... и накрая КАСАПА не се появи .... - какво задължен ли съм да ходя на всяка сбирка ?! Пропуснал съм 3-4 събирания най-много .

-Или нещо не е изпълнено :icon_rolleyes: .

Смешни работи приказвате . Както пуснели мухата- хаахха . Там са най-голямите мизерници . Говорите непрекъснато глупости .

Ето как пускат мухата -Прочети им темата за ЗАКУПУВАНЕ НА ТРОМПЕТИ -това са ТЕ ! Има много идей който не реализирахме . Колко пъти Ви карам да отидем на Калояново да покараме ,да направим клипове на писта + времена и т.н . Да направим състезания - като дойде състезание и веднага- Аз няма да се пускам ,тоя му е силна колата ,Стига с тея ХЕ -та и т.н ........ Да си направим знамена ,Да си съберам членски внос за да имаме пари за събори и други .

Да се отличим като КЛУБ !

КЪДЕ НИЕ СЪБОРА КАТО МИ КАЗВАТЕ ДОБРЕ МУ КАЗА ??! или и ние след 10г събор за който няма кой да го плати а !?

Или със Стари Курви Нов Бардак !!

Както и да е !

Лошите Бими А ??

Редактирано от KASAPA

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
кво е па тва Бухово ? да нямаш в предвид Мухово ?

Ами не ... бухово е някво село покрай магистралата и има картинг пистичка много добра ... от дрифтинга ходят там често.

Ако има навити може да отидем в неделя да направим по някоя обиколка : :devil-smiley-019:

1212121212.th.jpg

Така изглежда .... на места има и шикани :th_up:

Редактирано от GSi16v

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ами не ... бухово е някво село покрай магистралата и има картинг пистичка много добра ... от дрифтинга ходят там често.

Ако има навити може да отидем в неделя да направим по някоя обиколка : :devil-smiley-019:

1212121212.th.jpg

Така изглежда .... на места има и шикани :th_up:

Давайте да ходиме ! Аз съм ЗА !

Имашли представа какви парички е карането ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и аз имам желание .. само верно кажи некви цени че сме скасаняци :) ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
да и аз имам желание .. само верно кажи некви цени че сме скасаняци :) ..

Доколкото разбрах - Няма цена ... нама вход - всичко е фреееееее :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: аз карах веднъж - нямаше никой

Само съседите се оплаквали от време на време .... иначе в неделя към 11 може да се съберем и да ви я покажа

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=373419

Така са си изкарали те .... освен да ъпнем и тяхната тема и да станем мнооо народ :moderator:

Редактирано от GSi16v

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха чудесни снимки ! Задължително трябва да отидем .

НЕДЕЛЯ 11.30 Сборен пункт ОМВ -Бъкстон !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

които ще ходи да казва да знаеме :) аз имам голямо желание ама нали знаете.. до като не стане ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
които ще ходи да казва да знаеме :) аз имам голямо желание ама нали знаете.. до като не стане ..

Ами аз съм на омв-то 100 процента (само да го намеря къде е ) и даже да не дойде никой аз пак отивам да направя някое кръгче

аааа да ... сетих се - то даже аз като минавах миналата или по-миналата седмица имаше някви опел сектанти у кюшето

Редактирано от GSi16v

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ами аз съм на омв-то 100 процента (само да го намеря къде е ) и даже да не дойде никой аз пак отивам да направя някое кръгче

аааа да ... сетих се - то даже аз като минавах миналата или по-миналата седмица имаше някви опел сектанти у кюшето

Ти да не си момчето което за малко дойде -Май беше ходил риташ ?

АЗ съм налиния !!

Редактирано от KASAPA

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахаха тук имало и познати който харесват Калибри :smile3560:

012036021-big.jpg

012036025-big.jpg

012036028-big.jpg

012036030-big.jpg

012036045-big.jpg

012035881-big.jpg

012035871-big.jpg

Глей само бавни БМВ по-пистите ,а в форума бръмчат бързи ХЕ-та :th_up::respect: !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ти да не си момчето което за малко дойде -Май беше ходил риташ ?

АЗ съм налиния !!

т`ц ... само минах, не съм влизал - та засега сме 3ма. Други зарибени или вие да викнете някой ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Касап до известна степен съм съгласен с тебе и писанията ти 7-8-9 поста по нагоре ... Като имаш толкова голямо желание да се ОТКРОИМ като ИСТИНСКИ КЛУБ даи да сътворим нещо ... А не да си се хрантутиме из форума по цяла седмица и на Бъкстон или Бояна да не се говори нищо по ? са ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да имах кола с която да направя нещо да ама с тая корса :sad-smiley-046: освен ако не се намери някой спонсор да ми сложи това онова като за без пари.Кво да направя аз ще си идвам на сбирки когато мога и това е не мога нито да се пускам нито да дрифтвам нито нищо колата си ми е сток отвсякъде и няма силички за нищо. :icon_rolleyes:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми пускаш се с други сток с мощност като твойта - тука да не би всички да са турбо-мурбо-ХЕ-пауа... :eusa_naughty:

аз не можах да дойда неделя а и другата не знам дали ще мога ама като мога ще докарам корсата 1.2 да се пробват малките моторчета срещу нея :icon_mrgreen:

ПС: днеска ми я вдигна един много лош паяк и ми я върна против 50 български левчета изкарани с пот на чело :sad-smiley-046:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че сте ме разбрали ,защото горните ми постове нямат за цел да убидят някой а малко да проявим активност.Не трябва да го караме по течението .

Другото нещо което ще ви предложа е за сбирките !

- Всяка първа неделя на месеца да ни е най-силната сбирка в смисъл да се събираме възможно най-много коли .-така правят Хондаджийте и се получава много яко събират 50-70 коли :icon_mrgreen:

По въпросо за малките кубици опелчета моето мнение съвпада изцяло с badmadafaka . Малките кубатури са много повече ,но хората който ги карат като чуят нещо да се пускат или да има състезание не се навиват и така разкандисват другите . И от там се почва стига с тези ХЕ и т.н .

Малките кубатури са са повече супер състезания и карания ще си правите и то за малко финансови средства, а адреналина ще е същия !

Дайте да не бъдем ТРОМПЕТАДЖИЙ :rotfl::mhihi::mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.