Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
DanieLa

Електроника, аларма или имобилайзер

Recommended Posts

Здравейте!

Първо искам да се извиня, за обяснението, което ще дам. Дано да успеете да ме разберете.

Та онзи ден, спрях да зареждам и когато реших да тръгна колата не запали. Мисля, че проблема е в електрониката или алармата на колата, но това са мои предположения. Странното е, че когато вкарах ключа в стартера започна да премига Чек-а,след завъртане на ключа колата не искаше да запали, извадих ключа, но въпреки това лампата продължи да премигва. Излязох и пробвах да заключа с централното, но никакъв резултат и както си бях отвън с ключа в ръка видях, че на таблото светят лампата за маслото и чека (по скоро премигват). Заключих и отключих с ключа ... същата работа. Реших пак да пробвам да я запаля, този път запали, но даже не успя да се вдигне стрелката на оборотите и загасна. При следващите опити само се давеше. И през цялото това време лампичките премигваха, плафона също премигаше и се чуваше някакво .. пфф как да го обясня, все едно дава на късо. Някой с някаква подобна случка, защото съм много озадачена и нямам идея какво да я правя тази кола.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване