Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Здравейте.Имам проблем с паленето на Опел Вектра б 2000 ДТХ сутрин когато е студено а веднаж запалили няма проблем закачвах я на компютър с помпата всичко е наред. Благодаря.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дърпа въздух от някъде и горивото се връща обратно в резервоара :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръчната помпа е да обезвъздушиш за момента за да може колата да запали.След като вземе въздух от някъде,пак е същата работа.Прочети ТАЗИ тема,ще ти е от полза и за в бъдеще.Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря. но тук в статията прочетох че ако стартира и угасне или въобще не стартира да търся причината в засмукване на въздух а тя просто върти повече докато стартира и от там нататък няма дерт после си пали от раз и това него прави постоянно има сутрини пали от раз а има сутрини върти докато стартира

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен също беше така,но след време започна и да не пали.Само с дърпане.Все още не мога да открия от къде дърпа въздух.Остана помпата да се провери.Предполагам че е от уплътненията на помпата.Всичко друго е проверено.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а примерно от подгревните свещи тях несъм ги гледал маркучите за обратната нафта смених и сега истина времето и започнаха дертовете

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от подгревни свещи.ще свети чека.Тях съм ги сменил миналата година.Релето за подгрева работи.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз я качих на диагностика помпата работи перфектно няма течове при нас маисторите казват че или са свещи или няма компресия

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единствената грешка от диагностиката беше егр клапана на топъл двигател трябва да не работи а моя работи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да има теч от помпата,за да дърпа въздух от нея.На мой приятел беше така.Колкото до свещите,аз като я купих беше с 3 неработещи/изгоряли свещи и палеше на -10 без какъвто и да е проблем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване