Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
cafara

колко литра масло събира

Recommended Posts

Здравейте колеги

преди 1 седмица си смених маслото на астрата и ми събра 5 литра

днес гледам нивото че ми е малко над минимума

въпросът ми е колко литра събира този двигател никъде по форумите не можах да открия информация

благодаря

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По технически данни за твоя модел вместимостта на маслото в двигателя и филтъра е 4,5 л. Антифриз 7,1 л.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

Не мисля че 4.5 литра защото аз налях 5 литра и пак погледнах щеката но изчаках 30мин и този път беше по средата

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

Не мисля че 4,5 литра защото аз налях 5 литра Пак погледнах щеката но изчаках 30мин и този път беше по средата

Редактирано от cafara

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
здравей колега 5,4 литра ли е ?

E аз какво съм писъл по горе?

Остави го питона, той е чувал само за Y17DT(защото само на този дизел при опел вместимостта му е 4,5л.), ама си няма и идея на кой коли се монтира.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей ,колега аз имам точно като твоя модел астра J 1,7 110 к.с. cdti и при смяната на маслото ми наляха една туба от 5 л. и се оказа че ми е сложил повече от колкото трябва защото на щеката беше на макс дори и от горе така че мисля че 4,5 л. е истинското количество :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този мотор според ръководството събира 5,4 литра, както и колегата преди мен е писал, със сигурност не 4,5 л. Поздрави.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване