Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
styna

Късо в захранването към интериорното осветление

Recommended Posts

Здравейте, мина се не мина някой друг месец и айде пак проблеми с тоци и кабели.

Днес след като запалих колата ми изчезна всякаква индикация на таблото(оборотомера замръзна на 1000 оборота а скоростта на 10км/ч), спряха мигачите, авариините и касетофона.

Установих, че бушон F22(20А) e изгорял, замерих към маса съпротивлението 0 ома.

Разкачих таблото, радиото, и още какво ли не, и се оказа, че проблема е някъде в кабела който е след буксата намираща се зад ръчката за отваряне на предния капак(зелената букс пин 82 - червен кабел).

Отрязах го с резачките и таблото, касетофона, авариини, мигачи, всичко си тръгна, но ми светна лампата за air-bag-а и нямам никакво осветление в интериора, нито по врати нито в багажника, нито на сенниците...

Някой имал ли е подобен проблем, за да ме насочи от къде да започна. Не ми се махат сумати и кори и табло да проследявам кабелите, че да видя точно къде е проблема.

Доколкото четах из нета на този бушон е вързах и охлаждащия вентилатор(кой ли), но по схемите не го виждам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване