Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
MaCtEeeR

Проблем с алармата и ейрбега на Опел Вектра 2000 комби

Recommended Posts

Здравейте съфорумници отскоро съм собственик на гореспоменатия модел опел Вектра комби 2000г DTI/TDI "не мога да кажа неги разбирам много" , имам тук там 2-3 проблема с нея :( . Вчера вечерта докато си ръчках сд-то и оправях евробуксите отзад сд-то след монтажа се натъкнах на проблем с айрбега , лампата на таблото светеше , че има някакъв проблем но така и не можах да установя от какво се е получил до преди това не съм имал проблеми . Проверих в гугъл тук там пишеше това онова но не ми помогнаха темите особено . След като видях , че ейрбега не бачка се натъкнах на другия проблем с алармата и автоматичното вдигане на прозорците ! Като натисна ключа 1 път заключва с централното и след 3-4 сек втори път пуска "уж" алармата и вдига прозорците но това не стана този път само се чу трът трът се едно заключва повторно колата без да вдига прозорците и да светва лампичката на алармата . Днес си поиграх пак с нея дирих модулът за алармата нищо не намерих само релета който цъкат като натисна втори път ключа , след това нещо дръпнах един сноп от около 9 кабела вътре зад сд-то и по някакъв начин колата запилка , този път без да вдига прозорците светна лампичката на алармата постоянно без да мига след като натисна дистанционното .Също така когато съм на контакт или в движение като натисна и задържа за малко копчето на прозорците ги вдига автоматично но сега не работи това и трябва да задържам бутона . Ако някой може да помогне ще съм благодарен ако е нужно да добавя и снимки на колата само кажете .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване