Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
veihaivei

Зареждане на метан

Recommended Posts

Здравейте,

От една седмица, няма и толкова, взехме Зафира В нов внос с фабричен метан. Аз не съм шофьор, а мъжа ми си извика човек да му я диагностицира с компютър и това беше преценката... да я купи.

Накратко, няма го на зареждачката уплътнението. Това е, което се вижда. Някакви шофери на таксита, ама Caddy, са му казали, че това е О-пръстен. И при тях изглеждало така. Толкоз. Материалът и размерът са тайна.

Може ли някой да помогне с инфо, защото в дженеръс ауто и Булвария ми разправят небивалици за смяна на част за 1300 лв.

Дори не смятам, че заради гумичка за стотинки трябва да сменям цялата зареждачка, при положение, че не изпуска, изразходихме без проблем наличния метан, а уплътнението е нужно само за зареждане!

Благодаря предварително за отговорите!

image_0_02_01_929918fd3fe08b5e869ee7334572f6f8d5.jpg\n

image_0_02_01_ef2f1caee132565494237005596ad7e583.jpg\n

image_0_02_01_84a2ce7345bc4f51d9523430262c7bc3f8.jpg\n

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си просто О пръстен които да влиза в улея и няма да имаш проблем. Пробвал съм с малко по-дебели и малко по-тънки и със зареждането няма проблем.

Редактирано от woodpacker

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване