Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
bodlio

Проблем със MID

Recommended Posts

Здравейте колеги опелджий.Проблемът ми е следният.Значи сложих си и аз MID като вас за да му се кефя и да ми показва моментния разход,но до там.MID-a заработи супер без да ми показва CHECK и до там. Остана ми само един кабел да свържа но незнам къде,това е от MID-a pin27 за разхода на гориво.Нямам комп под жабката както при другите Вектри. Във руските форуми пишат че се свързва с ECU-то но незнам на кое място.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да напиша че опелчето е Vectra B 1.6 16v 1999г. X16XEL а ECU-то е HSFI-C и нямам такъв pin (B12)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пин В12 на такъв Опел има. Свързва се точно с дисплея. Кабелът е чернокафяв.

Успех.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз си мисля така но нямам тая червената букса където се свързва pin 27 от МID-a.Затова се обръщам към вас за помощ.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неможах да се оправя да показва моментния разход , дават го 45/21 а при мен е съвсем друг двигателя и ECU-to.Буксите на Ecu-to са 2x32 pin. DELCO multec HSFI-C(F) 09364599 DU CPCY D99004

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване